عوارض لوازم آرایشی تقلبی پوست صورت

محصولات آرایشی و بهداشتی به چند دسته تقسیم می شوند. برای پوست و مو فرق می کند. این محصولات هم اصل و هم تقلبی هستند. برای درک عوارض و خطرات لوازم آرایش تقلبی ابتدا باید توضیحی در مورد لوازم آرایش تقلبی یا تقلبی ارائه کنیم. محصولات آرایشی و بهداشتی تقلبی و تقلبی در شرایط کاری غیربهداشتی و وحشتناک و با استفاده از مواد مضر و بی کیفیت تولید می شوند. تشخیص محصولات آرایشی واقعی از تقلبی بسیار دشوار است. در این مقاله به بررسی این مورد نیز می پردازیم اثرات منفی استفاده از لوازم آرایشی فک برای پوست صورت پرداخت می شود.

چرا لوازم آرایشی تقلبی تولید می شود؟

علاقه دختران و بانوان ایرانی به زیبایی و ظاهر باعث می شود از انواع محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده کنند. از این رو شرکت های مختلفی در سراسر دنیا محصولات آرایشی و بهداشتی با کاربردهای متنوع و پرکاربرد تولید می کنند. اگرچه محصولات برندهای مطرحی مانند مک، اورال، نارس و … کیفیت و کارایی فوق العاده بالایی دارند و از نظر اقتصادی قیمت های گران قیمتی دارند.

برخی افراد هدفمند و بی وجدان از دلایل مختلفی از جمله عدم آگاهی و اطلاعات دختران جوان، نبود محصولات اصلی و گرانی محصولات برندهای معتبر خارجی سوء استفاده کرده و محصولاتی را با قیمت بسیار پایین عرضه می کنند. کیفیت و قیمت بسیار پایین برای بازار.

مواد مورد استفاده در لوازم آرایشی تقلبی چیست؟

با تحقیقات انجام شده بر روی محصولات تقلبی و تقلبی، مشخص شد که این محصولات حاوی مواد شیمیایی سمی و خطرناکی مانند آلومینیوم، جیوه، آرسنیک، سیانید و حتی مدفوع و ادرار انسان هستند.

  طرز تهیه کوکی های شکلاتی Society 24

در محصولات آرایشی و بهداشتی مجاز مقدار کمی سرب وجود دارد. اما محصولات تقلبی نیز حاوی مقادیر زیادی سرب هستند و در کارخانه های غیربهداشتی تولید می شوند.

چگونه محصولات تقلبی را از اصلی تشخیص دهیم

اگر می خواهید از آسیب ناشی از لوازم آرایشی تقلبی بر روی پوست برای جلوگیری از این امر، باید محصولات اصلی را خریداری کنید. ممکن است برای شناخت و شناخت این محصولات مشکلات زیادی را متحمل شوید. اما شما از بیماری های مختلف جلوگیری می کنید.

از فروشگاه های معتبر خرید کنید.

به نوع بسته بندی محصول دقت کنید.

به قیمت محصول توجه کنید.

برای خرید محصولات آرایشی و بهداشتی اورجینال وارد وبسایت اصلی محصولات شده و با مشاهده تصویر محصول خرید را انجام دهید.

عوارض لوازم آرایشی تقلبی و مراقبت از پوست

عفونت چشم

چشم در اثر استفاده از ریمل های مصنوعی، خط چشم و پالت سایه چشم ایجاد می شود. متأسفانه خط چشم ها، سایه ها و ریمل های تقلبی حاوی ترکیبات شیمیایی هستند که به سرعت روی چشم ها تأثیر می گذارد و باعث قرمزی و خارش چشم می شود. استفاده از این محصولات در مراحل اولیه باعث تحریک و التهاب چشم می شود و ممکن است منجر به جراحی چشم شود.

همچنین اگر از محصولات مراقبت از چشم استفاده می کنید، باید بدانید که استفاده از محصولات تقلبی نه تنها کمک کننده است. بلکه چشم را تحریک می کند و ممکن است برآمدگی عجیبی را در اطراف چشم خود مشاهده کنید.

عوارض لوازم آرایشی تقلبی پوست صورت

تورم لب ها

رژ لب بی کیفیت و تقلبی عامل اصلی زخم لب است. مواد شیمیایی موجود در رژلب های بی کیفیت، رطوبت سلول های پوست را از بین می برد و باعث خشکی پوست روی لب ها می شود که منجر به ترک خوردن و خونریزی برای سال ها می شود.

  دستگیری عاملان خرافات در گیلان

حتی ممکن است لب ها متورم یا حتی دردناک شوند. همچنین ممکن است احساس کنید که انتهای شما کشیده شده است. سرب موجود در رژ لب های تقلبی اثرات زیادی بر سلامت لب ها دارد.

مسدود شدن منافذ پوست

استفاده از محصولات تقلبی مراقبت از پوست منافذ پوست را مسدود می کند و باعث ایجاد جوش و آکنه می شود.

بثورات پوستی

یکی از رایج ترین علائم در هنگام استفاده از محصولات آرایشی تقلبی مانند کرم پودر، پنکیک و غیره، التهاب پوست است که در ابتدا می تواند به صورت قرمزی، خشکی، پوسته پوسته شدن و خارش پوست ظاهر شود.

چین و چروک پوست

کرم پودر و پنکیک پایه اصلی آرایش هستند. اگر تا به حال از کرم پودر بی کیفیت استفاده کرده اید، بهتر متوجه می شوید که چه عوارضی ایجاد کرده است.

کرم پودرهای بی کیفیت باعث ایجاد احساس سوزش در پوست و در نتیجه ایجاد جوش و آکنه می شود. همچنین با احساس سنگینی که روی پوست ایجاد می کند باعث ایجاد چین و چروک در سنین پایین می شود.

محصولات تقلبی می توانند چین و چروک های صورت را افزایش دهند. یکی از مهم ترین محصولات مراقبت از پوست ضد آفتاب است. اگر ضد آفتابی که استفاده می‌کنید تقلبی باشد، محافظت لازم را در برابر نور خورشید ایجاد نمی‌کند و این امر منجر به پیری سریع‌تر پوست و سایر عوارض پوستی می‌شود.

تاثیر مواد آرایشی بر چروک شدن پوست

حساس شدن

وقتی بدون توجه به تقلبی یا اصل بودن به سراغ خرید محصولات آرایشی می روید، باید بدانید که می تواند باعث ایجاد حساسیت های پوستی شدید در شما شود. بهترین پیشنهاد این است که در صورت مواجه شدن با این مشکل استفاده از لوازم آرایشی را متوقف کنید.

  فواید بی سابقه بادام زمینی که نمی دانستید!

سرطان زا بودن

از آنجایی که محصولات تقلبی از مواد شیمیایی برای نگهداری استفاده می کنند و همچنین از مواد بی کیفیت برای تولید آنها استفاده می کنند، می توانند باعث ایجاد انواع سرطان از جمله سرطان پوست شوند.

2022-11-27 06:37:10

دیدگاهتان را بنویسید