عربستان سعودی و امارات از آتش بس در یمن سوء استفاده کردند

یک منبع ویژه به خبرگزاری یمن سبا گفت: کشتی اماراتی گلف ایتوس پس از سرقت بیش از 400 هزار بشکه نفت خام یمن، بندر رزوم در استان شبوه را ترک کرد. این کشتی چند روز قبل از کشور امارات او به بندر ریسون رسیده بود.

یک منبع یمنی خاطرنشان کرد: این کشتی بیش از 400 هزار بشکه دارد نفت خام بیش از 43 میلیون و 640 هزار دلار که بر اساس نرخ ارز در مناطق اشغالی یمن معادل 49 میلیارد ریال یمنی است، بارگیری کرد.

وی افزود: غارت نفت خام یمن در سایه غارت مستمر درآمدها و ثروت های نفتی یمن توسط ائتلاف متجاوز و مزدوران آن و همچنین عدم پرداخت مستمر حقوق بیش از بیش از کارمندان یمنی انجام می شود. شش سال.

این منبع تاکید کرد: هرگونه اقدام دولت خیانتکار و دست نشانده (عربستان و امارات) در شهر عدن در جنوب یمن غیرقابل قبول است.

دو هفته پیش یک کشتی غول پیکر بیش از دو میلیون بشکه نفت خام به ارزش تقریبی 270 میلیون دلار در 11 ژوئن (شنبه 21 ژوئن) در بندر الشهار در استان حضرموت یمن شلیک کرد. در سمت چپ که بر اساس قیمت جهانی نفت 162 میلیارد ریال یمنی ارزش داشت.

مشاور محمد طاهر انام در شورای عالی سیاسی یمن در همین رابطه گفت: او آمد.

وی افزود: سرقت های نفت و گاز توسط کشتی های مسدود شده در سواحل استان شبوه و شرکت های مستقر در استان های حضرموت و الجوف یمن با عربستان انجام می شود.

عربستان سعودی در 26 آوریل 1994 در قالب ائتلافی متشکل از چند کشور عربی از جمله امارات با کمک و چراغ سبز ایالات متحده آمریکا تهاجم گسترده ای را علیه یمن فقیرترین کشور جهان عرب آغاز کرد. و حمایت از رژیم صهیونیستی.

  فواید استفاده از روغن نارگیل

عربستان سعودی و امارات از آتش بس در یمن سوء استفاده کردند

برخلاف انتظار سعودی ها، حملات آنها به سپر مستحکم مردم یمن اصابت کرد و پس از هفت سال ثبات و حملات دردناک یمن به عمق خاک عربستان، به ویژه حملات مکرر به تاسیسات شرکت غول پیکر نفتی آرامکو، ریاض مجبور به خروج از خاک این کشور شد. باتلاق جنگ موافقت با آتش بس در کشور در ماه مبارک رمضان. با این حال گزارش هایی مبنی بر نقض مکرر آتش بس توسط سعودی ها و مزدوران آنها منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید