عدد 7 از آبی به چه کسی می رسد؟

من همیشه پیراهن دو تیم را می پوشم استقلال و پرسپولیس با شماره های معروف و محبوب خود مورد توجه رسانه ها و هواداران قرار می گیرد. اعداد اغلب تک رقمی هستند که یادآور اسطوره های دو باشگاه هستند و به همین دلیل در ابتدای هر فصل کنجکاوی نسبت به فرد جدیدی که در فصل جدید این شماره را به تن خواهد کرد بیشتر می شود.

شماره 7 که پیش از این بزرگان استقلال بر تن می کردند، یکی از محبوب ترین شماره ها در بین بازیکنان و هواداران است. مجید نامجو مطلق، شاهرخ بیانی، علیرضا منصوریان، فرهاد مجیدی، محمد نوازی، مامه تیام، شیخ دیابته و… از جمله بازیکنانی هستند که با این لباس به میدان رفتند.

در ابتدای فصل گذشته، آرش رضوند او شماره 7 را از دیاباته گرفت و پوشید اما در نقل و انتقالات نیم فصل به فولاد رفت و تابستان امسال گمانه زنی های زیادی درباره احتمال بازگشت این بازیکن به خوزستان و معاوضه با یکی از بازیکنان فولاد مطرح شد.

عدد 7 از آبی به چه کسی می رسد؟

همانطور که تصور می شد رضاوند از آبی ها جدا شود. رضایت پدر خرید جدید استقلال شماره 7 را از رضاوند گرفت و در تمرینات تهران و حتی در دو تمرین ابتدایی ترکیه آن را به تن کرد و گمان می رفت این بازیکن تبریزی شماره 7 جدید استقلال شود.

اما بررسی عکس های تمرین امروز نشان می دهد که بابایی این بار با شماره 18 در تمرین حاضر شد و برخلاف او سایر بازیکنان با همین شماره ها که از تمرین اول به میدان رفته بودند در تمرین امروز حضور داشتند، بنابراین می توان مشخص کرد که پیمان بابایی در فصل جدید با شماره متفاوتی برای استقلال بازی خواهد کرد.

  جواد رضویان میزبان شبکه نسیم بود

این تغییر شماره بابای شاید تاییدی بر ماندگاری رضاوند در استقلال باشد. صبح امروز حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل فولاد اعلام کرد که پیش نویس بازگشت رضاوند به فولاد لغو شده و او در استقلال می ماند و شاید این تغییر شماره بابایی به معنای پوشیدن شماره ۷ رضاوند برای آبی ها باشد. در فصل جدید هم مثل لیگ قبل

البته فرضیه دیگری هم وجود دارد و آن اینکه شاید آبی ها شماره 7 را برای کاوه رضایی واگذار کرده باشند. کاوه در استقلال شماره 9 را بر تن کرد. بابایی فصل گذشته نیز پیراهن شماره 9 را در تراکتور به تن می کرد و این شماره اکنون در اختیار مهدی مهدی پور است.

دیدگاهتان را بنویسید