عامل پنچری آمبولانس بازداشت شد

446512 145 خبر مرکزی

دادستان تهران از دستگیری مردی که با بستن شیشه های آمبولانس در خیابان شهید بهشتی تهران باعث مرگ کودک ۲ ساله بیمار شد، خبر داد.

علی صالحی گفت: راننده اتوبوسی که روز سه شنبه لاستیک های آمبولانس را پنچر کرده بود در کمتر از 24 ساعت شناسایی و دستگیر شد.

علی صالحی در تشریح جزئیات این پرونده گفت: بر اساس گزارش اورژانس تهران در روز سه شنبه (25 خرداد) به دلیل شرایط ترافیکی خیابان شهید بهشتی و نبود پارکینگ مناسب برای دختر بچه دو ساله ای که مشکلات تنفسی در مطب پزشک برای نجات جان بیمار، آمبولانس روی خط ویژه پارک شده و پس از احیا قصد انتقال کودک را داشتند که متوجه شدند دو چرخ آمبولانس توسط فرد ناشناس آسیب دیده و لاستیک ها پنچر شده است. .

وی افزود: پس از آن اورژانس درخواست حضور آمبولانس دیگری را مطرح کرد و آمبولانس دوم نیز در محل حاضر شد اما متاسفانه طولانی شدن روند انتقال به دلیل حادثه منجر به وخامت حال کودک شد و این دو سال دختر پیر مرد.» و تلاش نیروهای اورژانس فایده ای ندارد.

وی افزود: به محض اطلاع از موضوع و مشاهده تصاویر دوربین های مداربسته و تعیین نحوه پنچری لاستیک های آمبولانس، شناسایی و دستگیری فرد خاطی در دستور کار دادسرای تهران و دادگاه کیفری قرار گرفت. خانه اش در هانی آباد بازداشت شد.

دادستان تهران گفت: متهم که راننده اتوبوس است با صدور قرار کیفری بازداشت و جسد دختر بچه ۲ ساله برای تعیین علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

وی همچنین تاکید کرد: رسیدگی به این پرونده در دادسرای امور جنایی تهران در حال انجام است که نتیجه آن متعاقبا اعلام می شود.

  7 راه برای درمان پرخوری

منبع: نرخ گذاری

دیدگاهتان را بنویسید