ظلم به حوزه فرهنگی و اجتماعی در سال های اخیر/ انتقاد از فروش گالری زمرد، ساختمان خدمات اجتماعی منطقه سه و ساختمان سرای محله دروس.

مهدی پیرهادی رئیس کمیته بهداشت و درمان محیط و دفاتر شهري شوراي اسلامي تهران تصريح كردند: در چند سال گذشته سعي كرده ايم سرانه فضاهاي فرهنگي و ورزشي را در شهر تهران گسترش دهيم اما در دوره گذشته حاكميت شهر به يك ظلم مضاعف در عرصه فرهنگ تبديل شده است. .

وی افزود: به عنوان مثال خانه محله دروس که قطعه دوم خیابان پاسداران بود به قیمت پایین فروخته شد و از دست مردم منطقه گرفته شد.

پیرهادی ادامه داد: علاوه بر این خانه محله کاووسی در شرف عقد قرارداد فروش است که شهردار تهران باید از فروش آن منصرف شود چرا که این خانه محله تنها خانه محله کاووسی است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران از کمیته فرهنگی و اجتماعی شورای شهر خواست تا این موضوع را پیگیری کند.

وی با تاکید بر اینکه امکان فروش زیرساخت های فرهنگی و اجتماعی و کاهش سرانه های فرهنگی و اجتماعی در شهرستان وجود ندارد، گفت: یکی دیگر از اتفاقات تلخ در دوره گذشته مدیریت شهری فروش گالری زمرد بود.

وی ادامه داد: این گالری در دوره های گذشته مدیریت شهری به سختی آماده شد و حتی مرحوم مرادهانی نیز در افتتاحیه آن حضور داشت و فروش این نگارخانه خدمتی به هنردوستان بود.

پیرهادی همچنین با بیان اینکه از برخی اتفاقات رخ داده در تهران شکسته ایم، اظهار داشت: یکی دیگر از اتفاقات دوره گذشته فروش ساختمان مرکز خدمات اجتماعی در منطقه 3 تهران بود.

ظلم به حوزه فرهنگی و اجتماعی در سال های اخیر/ انتقاد از فروش گالری زمرد، ساختمان خدمات اجتماعی منطقه سه و ساختمان سرای محله دروس.

وی با بیان اینکه مسجد ولایت با تفاهم با آموزش و پرورش در این منطقه در مجاورت مدرسه رازی ساخته شد، گفت: از جاده ولیعصر تا پارک ملت، مسجدی برای شهروندان وجود نداشت و تابلوی مجموعه فرهنگی نصب شد و با وجود اینکه ظاهر مسجدی دارد. کارکرد مسجد را از دست داده است.

  برای چهار ماه آینده یک پوند نان بخر!

دیدگاهتان را بنویسید