طوفان شدید در تهران؛ 6 نفر مجروح شدند

معاون پرورشی و فرهنگی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران گفت: سقوط تابلو در اتوبان شهید فهمیده دو شهروند را مجروح کرد.

هنگ علی همهانی درباره این حادثه گفت: ساعت 17 و 40 دقیقه روز سه شنبه در بزرگراه شهید فهمیده شرق پل رحمانی، بر اثر وزش باد شدید تابلویی بر روی خودروهای عبوری سقوط کرد و باعث حادثه شد. دو نفر مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

وی افزود: همچنین ساعت 17:30 در خیابان ستارخان نبش خیابان شهدا (منطقه 2) بر اثر شکستگی درخت و سقوط به سطح کالسکه شاهد ترافیک سنگین در این منطقه بودیم. افزود: تیم های پلیس دهور تهران در محلات و معابر حضور دارند و مشغول روان سازی ترافیک هستند.

وی از همشهریان و رانندگان تهرانی خواست به هشدارهای پلیس راهور تهران مستقر در سطح جاده ها و تقاطع ها توجه کرده و از تردد غیرضروری خودداری کنند. معاون سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در تشریح خسارات اولیه طوفان در پایتخت از شهروندان خواست ضمن پرهیز از تردد غیر ضروری در سطح شهر، توصیه های ایمنی را در این زمینه جدی بگیرند.

مجید آرون درباره خسارات اولیه طوفان در پایتخت گفت: گزارش های اولیه از سطح منطقه حاکی از سقوط یا شکستن چندین درخت است، همچنین تاکنون مواردی از سقوط علائم و شکسته شدن چراغ های راهنمایی و رانندگی گزارش شده است.

به گفته وی، گزارش های ارسالی تاکنون حاکی از مصدومیت 6 شهروند در تهران است که 4 نفر از آنها به صورت سرپایی مداوا و دو نفر نیز به بیمارستان منتقل شده اند.

بنابراین گزارش، در مجاورت ساختمان‌های در حال ساخت، تابلوهای شهری، تیرهای برق، کابل‌های فشارقوی و تجمع در محدوده و محل وقوع حوادث احتمالی، فاصله از شیشه پنجره، تردد در محدوده شهر وجود ندارد. zh.k. تراس و پشت بام یکی از نکات ایمنی در هنگام طوفان که شهروندان باید به آن توجه کنند. همچنین توصیه می شود از نرده ها، دیوارها، بیلبوردها، بنرها، داربست های فلزی خودداری کنید و در هنگام طوفان در این مکان ها توقف نکنید.

  توجه؛ علائم پوکی استخوان را جدی بگیرید!

بر اساس گزارش هواشناسی، در ساعاتی از چهارشنبه و پنجشنبه برای استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز از جمله قزوین، البرز، تهران و سمنان و همچنین استان‌های مرکزی قم وزش باد شدید و در مناطقی پیش‌بینی می‌شود. مستعد گرد و غبار .

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید