طرح فروش جدید شرکت مدیران خودرو

فعالیت فاز اول طرح خرید و فروش و جایگزینی خودروی فرسوده با نو توسط شرکت مدیران خودرو آغاز شد.

مهدی دادفر، دبیر انجمن واردکنندگان خودرو درباره اقدامات این شرکت گفت: نکته مهمی که نباید از آن غافل شد، غیر ایرانی بودن مدیریت اجرایی و سهامدار عمده شرکت مدیریت خودرو است. بنابراین برنامه ریزی ها و برنامه های این شرکت مانند برنامه ریزی شرکت های داخلی نیست.

وی افزود: موضوع دیگر تامین قطعات برای تولید مدل های مختلف خودرو است، شرکت مدیریت خودرو برنامه ریزی و استراتژی مشخصی برای بازار دارد.

دودفر همچنین توضیح داد: در دوران تحریم فروش و تولید مدیران خودرو نیز اندکی کاهش یافت. این شرکت تا آنجا پیش رفت که در طول رکود مجبور به باز کردن یک برنامه زمان بندی مجدد شد.

ممکن است قیمت ها کمتر باشد

دبیر انجمن واردکنندگان خودرو توضیح داد: اما در شرایط جدید قطعا این شرکت با توجه به شناختی که از بازار ایران دارد برنامه ریزی های دقیقی برای ورود به بازار انجام داده است. علاوه بر این، با حمایت قوی خود، شریک تجاری چینی، قصد دارد مدل های جدیدی را به نمایش بگذارد که باعث ایجاد انگیزه در خریدار شود.

دودفر افزود: گرانی محصولات مدیران خودرو بر فروش تاثیر می گذارد در حالی که این شرکت می تواند محصولات خود را به جای حداکثر قیمت با قیمت کمتر عرضه کند. نتیجه قیمت‌گذاری تورمی مدیران خودرو کاهش خرید محصولات از مشتریان بود.

  پارک های تهران دو هفته تعطیل بود

دیدگاهتان را بنویسید