طرح جذاب “دو سر سود” بانک توریستی / دریافت تسهیلات آسان بدون نیاز به ضامن

بانک گردشگری در راستای تکمیل سبد خدمات و محصولات خود و تمرکز بر تجهیز منابع از طریق جذب سپرده گذاران، طرح «دو مزیت» را اجرا می کند.

طرح جذاب

به گزارش خبری به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری، طرح «دو سر سود» شامل دو گزینه برای مشتریان این بانک خواهد بود. در پیش زمینه، مشتری می تواند با بازگشایی سپرده مدت دار یک ساله در بانک، سود 100 درصدی سپرده خود را در ابتدای دوره به صورت تسهیلات دریافت کند.
به عبارت دیگر برای کل سود ماهانه سپرده مشتری تسهیلاتی با ضمانت سپرده اولیه در نظر گرفته می شود و اقساط تسهیلات باید مشمول سود دریافتی از سپرده مشتری باشد. تسهیلات مذکور در قالب قرارداد مرابحه ارائه شده و مدت بازپرداخت تسهیلات متناسب با مدت سپرده گذاری مشتری می باشد.
در پس زمینه، مشتریان می توانند با سپرده گذاری دو ساله نزد بانک توریست، 30 درصد سپرده خود را با تسهیلات ارزان دریافت کنند. اشیاء موضوع طرح با ضمانت سپرده اولیه پرداخت می شود. همچنین مدت تسهیلات متناسب با مدت سپرده گذاری است و تسهیلات موضوع این طرح در قالب قرارداد مرابحه ارائه می شود.
دریافت سود سپرده زودهنگام و ابتدای دوره، دریافت تسهیلات ارزان قیمت، عدم نیاز به ضامن و دریافت تسهیلات با وثیقه سپرده و پرداخت اتوماتیک وجوه از مزایای طرح دو فصل سود بانک گردشگری برای مشتریان است. اقساط با سود سپرده و در هنگام پرداخت اقساط نیازی به مدیریت مشتری نیست.
کلیه هموطنان و مشتریان حقیقی و حقوقی بانک که به منظور استفاده از خدمات بانک و یا دریافت سود پیش از موعد سپرده خود می خواهند با سپرده گذاری در بانک جهانگردی نیاز خود را برآورده سازند، می توانند از «هر دو فصل» استفاده کنند. مورد علاقه “. برای استفاده.
بانک توریست دارای 100 شعبه در سراسر کشور است.

  اعلام زمان پخش سریال نوروزی

دیدگاهتان را بنویسید