طارمی چرا گل نه; مشکل روحی داره؟!

یک سایت پرتغالی مدعی است مشکل مهدی طارمی با گلزنی در آخرین دیدارهای پورتو روانی است. صحبت های زیادی درباره مهدی طارمی مهاجم ایرانی و به خصوص گلزنی او شنیده می شود که همه اعضای تیم پورتو را نگران کرده است.

چیزی که کادر فنی آبی و سفید سعی در بی ارزش کردنش داشت. کادرفنی پورتو بارها اعلام کرده است که کار طارمی فقط گلزنی نیست بلکه کمک به دیگر بازیکنان است اما همه می دانیم که اینطور نیست و مهاجم ایرانی به دردسر افتاده است.

طارمی اگرچه شانس گلزنی یا حتی مصدومیتی ندارد اما به نظر می رسد مشکل روحی و روانی دارد و این در برخی از بازی های او در این تورنمنت مشهود است که بارزترین آن دیدار مقابل لیورپول بود که بازیکن ایرانی در تلاش است تا به جای شوت زدن پاس هم تیمی هایش شوت کند، بنابراین فرصت گلزنی را از دست می دهد.

طارمی چرا گل نیست

بازگشت به فرآیند ارزیابی برای بازیابی سطح اعتمادی که قبلاً با تی شرت آبی و سفید نشان داده است بسیار مهم است. درست است، ما نمی توانیم او را با یک مهاجم جکسون یا فالکائو مقایسه کنیم. چیزی که پورتو در حال حاضر ندارد، نبود همان مهاجمی است که تیم را مصدوم کرده است.

طارمی بازیکنی است که خط هافبک را به خط حمله متصل می کند و در این امر موفق می شود و این به نفع تیمی مانند پورتو است و سرمربی هم به این نکته اشاره می کند. حال سوال این است که طارمی یک مهاجم مرگبار است؟ بدیهی است که خیر، اما این بازیکن برای بازگشت به روند گلزنی نیاز به حمایت دارد.

  حذف مصادره دو 100 میلیارد قطعه زمین در زاهدان

دیدگاهتان را بنویسید