طارمی را حذف کنید و قدرت اسکوچیچ را نشان دهید

مهدی طارمی به صورت داوطلبانه مقابل سرمربی تیم ملی قرار گرفت و اولین قربانی تقابل جدی ملی پوشان با دراگان اسکوچیچ شد.

اردوی تیم ملی ایران برای دیدار سرنوشت ساز مقابل لبنان و سوریه شگفتی بزرگی بود. اتفاقی که شاید از مدت ها قبل پیش بینی می شد و در نهایت به از دست دادن ستاره تیم ملی ایران منجر شد.

مهدی طارمی، بهترین بازیکن حال حاضر فوتبال ایران، به دلیل “منافع شخصی و گروهی” به دلیل آنچه “اعتراض به دراگان اسکوچیچ” خوانده می شود، توسط سرمربی کروات کرواسی برکنار شد و ایران بهترین مهاجم او در ایران خواهد بود. مسابقات آخرین مرحله مقدماتی جام جهانی وجود ندارد.

نکته اینجاست که سرمربی تیم ملی بعد از بازی با کره جنوبی در جملاتی بی سابقه و برخلاف تعریف قبلی – به خصوص بازیکنانی مثل آزمون و طارمی که آنها را در حد رئال مادرید می دانست- ایرانی ها را از نظر تاکتیکی «بازیکنان ایرانی» می داند. از نظر فنی و بدنی قوی هستند و در سطحی غبطه‌انگیز هستند.»

چیزی که آنها کم دارند و من پیشرفت را در آنجا می بینم، قابلیت های تاکتیکی است. بازیکنان ایرانی هنوز در تاکتیک چندان خوب نیستند، اما این را می توان در دراز مدت یاد گرفت.

طارمی در اتفاقی غیرمنتظره در توییتر خود بدون نام بردن از سرمربی تیم ملی نوشت: باید بگویم که جدا از تکنیک و مبارزه فردی و همچنین دانش و تاکتیک فوتبال، بازیکنان ایرانی درک بسیار بالایی دارند اما متاسفانه در جایی مشکلات وجود دارد. زنده باد ایران. “

او نامی از اسکوچیچ نبرده اما به نظر می رسد منظورش دراگان اسکوچیچ است که پس از بازی های تیم ملی اش مقابل سوریه، عراق، امارات و کره جنوبی که از قضا به پیروزی رسید، مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفت.

  مشکلات قلبی را با ساعت هوشمند تشخیص دهید!

پس از آن صحبت ها، آزمون، بهترین گلزن فعلی تیم ملی ایران، با اشاره به مشکلات ترجمه ای که به دلیل تغییرات مکرر، احتمالاً معنای اسکوچیچ را وارونه منعکس می کند، سعی کرد اختلافات در گفتگو را حل کند. اما اگر اسکوچیچ معنای دیگری داشت، در معنای جملات طارمی شکی نیست.

مهدی مهدوی کیا مشاور فنی فدراسیون فوتبال در پاسخ به اینکه اگر اسکوچیچ بود با طارمی چه می کرد گفت: مربی دارد کار خودش را می کند. این تیم نیز نتایج خوبی کسب کرد. این تنش ها در همه جای دنیا وجود دارد. باید مدیریت شود تا آرامش تیم ملی به هم نخورد.

حتی موتبی هورشیدی، سرپرست تیم ملی نیز درباره این اختلافات گفت: این مسائل در خانواده است و حل خواهد شد.

علیرغم همه گمانه زنی ها و پرهیز از پیش بینی رفتار اسکوچیچ در قبال طارمی، سرمربی تیم ملی در نهایت تصمیم گرفت طارمی را کنار بگذارد تا اقتدار خود را نشان دهد. بازیکنی که همیشه مورد تمجید اسکوچیچ بوده است. این امر را باید نوعی توانمندسازی سرمربی تیم ملی دانست که سعی کرده پاسخی به افکار عمومی و سایر افراد و بازیکنان تیم ملی داشته باشد تا در آینده دچار مشکلات مشابهی نشود. که قطعا موقعیت او را متزلزل خواهد کرد. ، جلوگیری.

ماجرای حذف مهدی رحمتی و هادی عقیلی و چند بازیکن دیگر از تیم ملی در دوره کارلوس کی روش فراموش نشده است.

طارمی در حال حاضر در اردو غایب است و به مصاف لبنان و سوریه می رود اما بعد از این دو دیدار نوبت به مصاف دیگر رقبا می رسد. با توجه به سکوت سرمربی و مسئولان و مدیران فدراسیون، مشخص نیست چه زمانی این موضوع حل می شود و طارمی چگونه وارد قلب اسکوچیچ خواهد شد.

  مدارس ابتدایی تهران تعطیل شد

بزرگان تیم ملی یا فدراسیون فوتبال زمینه بازگشت طارمی و آشتی اسکوچیچ با مهاجم تیم ملی را فراهم می کنند یا این سوال طولانی خواهد بود؟

دیدگاهتان را بنویسید