صهیونیست ها از ترس هشدارهای سید حسن نصرالله به آمریکا روی می آورند

منابع یهودی از تحت فشار قرار دادن تل آویو خبر می دهند آمریکا برای تسریع در روند مذاکره با لبنان بر سر مناطق مورد مناقشه

روزنامه العربی الجدید امروز (چهارشنبه) به نقل از روزنامه یهودی «اسرائیل هوم» و شبکه 12 رژیم صهیونیستی گزارش داد که تل آویو تلاش می کند روند مذاکرات غیرمستقیم با لبنان را برای جلوگیری از درگیری با حزب الله لبنان تسریع بخشد. جنبش.

اسرائیل هام گزارش می دهد که تل آویو پیامی به طرف آمریکایی مبنی بر لزوم تلاش برای جلوگیری از درگیری با حزب الله از طریق تسریع روند مذاکرات با بیروت ارسال کرده است.

بر اساس گزارش این روزنامه، تل آویو بیم آن را دارد که شکست مذاکرات قبل از سپتامبر منجر به درگیری با جنبش حزب الله لبنان شود.

بر اساس این گزارش، تل آویو از عاموس هوخشتاین میانجی آمریکایی خواسته است تا اقدامات دیپلماتیک را برای پایان دادن به اختلافات بین دو کشور در اسرع وقت افزایش دهد.

این گزارش در حالی منتشر شده است که سیدحسن نصرالله، دبیرکل جنبش حزب الله لبنان اخیراً اشاره کرده است که تل آویو تنها تا ماه سپتامبر فرصت دارد تا از میدان کاریش گاز استخراج کند.

دبیرکل حزب الله لبنان هشدار داد که اگر لبنان به حقوق طبیعی خود دست پیدا نکند، هیچکس اجازه استخراج گاز از میادین آن را نخواهد داشت.

تداوم تسلط آمریکا بر حریم هوایی عراق

حزب الله پیش از این چندین پهپاد غیرمسلح را برای هشدار به رژیم صهیونیستی به سمت میدان گازی کاریش فرستاده بود و سید حسن نصرالله در سخنرانی خود با اشاره به این اقدام، هدف از این اقدام را هشدار به رژیم صهیونیستی اعلام کرد.

  چهره زیبای صدف اسپهبدی در اکران فیلم الاف زر + عکس

دیدگاهتان را بنویسید