صنعت پتروشیمی کشور با حمایت بانک رفاه کارگران در حال توسعه است

مدیرعامل این بانک از تعدادی از شرکت های پتروشیمی استان خوزستان بازدید کرد

مدیرعامل بانک رفاه کارگران به همراه دکتر رستمی مدیرعامل و دکتر زهتابیان قائم معاون شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) به همراه تعدادی از مدیران ارشد شستا و بانک رفاه کارگران از بخش های مختلف تولیدی و سایت اجرایی فن آوران، امیرکبیر و شرکت‌های پتروشیمی غدیر در منطقه ویژه اقتصادی امام خمینی (ره) به بندر سفر کردند و در گفتگو با مدیران ارشد این شرکت‌ها، به تشریح خدمات مالی و تسهیلات این بانک در صنعت پتروشیمی، بر توسعه همکاری‌های متقابل با این شرکت‌ها تاکید کردند.

صنعت پتروشیمی کشور با حمایت بانک رفاه کارگران در حال توسعه است

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، دکتر علاقگانی در این بازدیدها از صنعت پتروشیمی به عنوان یک صنعت پربازده یاد کرد و تاکید کرد: توسعه همکاری های متقابل بانک رفاه کارگران و شرکت های پتروشیمی موجب رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال خواهد شد.
مدیر عامل بانک رفاه کارگران با تاکید بر اینکه لازم است در طول سال به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تحت عنوان «سال تولید; وی گفت: «حمایت‌ها و موانع» شناسایی شده، حمایت از تولید ملی افزایش می‌یابد و از این مهم حمایت‌ها و موانع حمایت می‌شود.
دکتر علاقگانی با بیان اینکه بانک رفاه کارگران علاوه بر خدمات ارزی، آماده ارائه خدمات به صنعت پتروشیمی کشور است، از تامین منابع ارزی مورد نیاز شرکت های پتروشیمی فناوران، گدیر و امیرکبیر خبر داد و گفت: ارز مورد نیاز شرکت های پتروشیمی فناوران، گدیر و امیرکبیر است. منابع این شرکت ها توسط بانک کارگران به عنوان بستری برای توسعه فعالیت های آنها تامین می شود و گامی بسیار بزرگ در جهت بهبود روابط بین المللی آنها می باشد.
وی همچنین از تصویب طرح جدید تولید کلر پتروشیمی فارابی شامل پتروشیمی های غدیر، فن آوران و امیرکبیر از محل اعتبارات بانکی EIH با بانک رفاه کارگران العاصی خبر داد و خاطرنشان کرد: و این نقطه عطفی در این زمینه است. .
دکتر علاقگانی گفت: امیدواریم با توسعه همکاری های متقابل بانک رفاه کارگران و صنعت پتروشیمی کشور شاهد تحولی در این صنعت مهم و کارآمد باشیم که منجر به بهبود شرایط اقتصادی کشور شود. و ایجاد شغل.»
مدیرعامل بانک رفاه کارگران در ادامه با بیان اینکه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) سهامدار برخی از پتروشیمی های مطرح کشور است و بانک رفاه کارگران نیز شعبه اقتصادی سازمان تامین اجتماعی است، تاکید کرد: این کار را انجام خواهیم داد. شستا را بیش از پیش گسترش داده و با تقویت همکاری های دو کشور شاهد توسعه صنعت پتروشیمی کشور باشیم.
دکتر اللهگانی با بیان اینکه ظرفیت زیادی برای همکاری در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وجود دارد و بخشی از این ظرفیت ها همکاری در صنعت پتروشیمی است، گفت: امیدواریم در دولت سیزدهم و در وزارت مردم، متقابل باشد. همکاری در بخش های مختلف خدماتی، صنعتی، اجتماعی، بیمه ای و … بیش از پیش.
وی در خاتمه با بیان اینکه بانک رفاه اجتماعی در سال های اخیر اقدامات مختلفی را در جهت توسعه خدمات مالی، اعتباری و الکترونیکی انجام داده و توان عملیاتی و اجرایی خود را به میزان قابل توجهی ارتقاء داده است، گفت: حمایت همه جانبه از اقدامات توسعه ای این دستگاه ها و شرکت ها در راستای توسعه خدمات مالی، اعتباری و الکترونیکی است. افزایش و تسهیل فعالیت ها و اقدامات اجرایی سایر دستگاه ها و شرکت های مرتبط با وزارت.

  طرز تهیه خمیر آلفردو

دیدگاهتان را بنویسید