صحبت های بهنوش بختیاری در مورد تبلیغات اینستاگرام

بنوش بختیاری در آخرین مصاحبه خود گفته بود که از تبلیغات متنفر است و برای امرار معاش به اجبار تبلیغات را می پذیرد.

صحبت های بهنوش بختیاری در مورد تبلیغات اینستاگرام

به گزارش خبر تایم، بهنوش بختیاری درباره فعالیت پیچ اینستاگرامش در عرصه تبلیغات می گوید: هیچ بازیگری تمایلی به تبلیغات ندارد. وقتی من به عنوان بازیگر کاری انجام می دهم و باید 6 ماه برای دستمزدم دویدم، پس باید بروم سراغ تبلیغات و این در حالی است که من از تبلیغات خیلی بدم می آید و فقط به دلیل مشکلات مالی قبول می کنم.

همزمان با داغ شدن بازار ماسک پزشکی، ویدئویی از تبلیغ اینستاگرامی شربت پیشگیری و درمان کرونا توسط بهنوش بختیاری در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر شده است که با انتقادات زیادی از سوی کاربران همراه شده است.

نرخ تبلیغات اینستاگرامی بهنوش بختیاری

نرخ بهنوش بختیاری برای تبلیغ آهنگ های خوانندگان جوان موسیقی در اینستاگرامش از 8 میلیون تا 40 میلیون (در صورت حضور) متغیر است.» این ادعای یکی از فعالان موسیقی در توییتر بود که خیلی زود در تمام شبکه های اجتماعی منتشر شد. واکنش های زیادی را به همراه داشت.

تیپ بهنوش بختیاری در استانبول + عکس

بنوس بختیاری در سریال آزادی مشروط.

بهنوش بختیاری مدتی است که در تلویزیون و سینما دیده نمی شود. او به زودی با سریال مشروط که در ژانر کمدی و به کارگردانی مسعود ده نمکی ساخته می شود به تلویزیون بازخواهد گشت.

بنوس بختیاری

بهنوش بختیاری درباره نقش خود در سریال آزادی مشروط گفت: در مجموع «قطب» کار متفاوتی است و به شخصه آن را دوست دارم. این مجموعه مربوط به دوران تاج است که داستان های طنز را روایت می کند. به نظر من مردم کشور ما در حال حاضر به کارهای کمدی و خنده دار نیاز دارند و یکی از دلایل حضور من در این پروژه شاد کردن مردم بود. چون به نظر می رسد سریالی است که مردم آن را دوست دارند و با دیدن آن حتما لبخندی بر لبانشان خواهند نشست.

  عکس عاشقانه حاج قاسم / نامه به همسرش در آخرین روز همسرش

دیدگاهتان را بنویسید