شکر جعفری جوزانی و داستان فلج فک!

411278 670 خبر مرکزی

پاشار جعفری جوزانی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون ایران است. سحر جعفری جوزانی در فیلم قهوه تلخ ظاهر شد و سحر جعفری جوزانی در آمریکا متولد شد. پدر سحر جعفری جوزانی کارگردان و سحر جعفری جوزانی روانشناس هستند.

سحر جعفری جوزانی ماجرای فلج فک خود را توضیح می دهد و جلوی دوربین صحبت می کند. او اعلام می کند که حالش بهتر شده است و داستان هایی را در پشت صحنه فاش می کند.

او می گوید اگر فقط شکایت می کرد ، تا آخر عمر فلج می شد ، زیرا به تمام کمیسیون های پزشکی که وی مراجعه کرده بود گفته شد که پزشک درست کار می کند و حالا تزریق اشتباه به او و شما نیازی به درمان ندارد عمر! او می گوید که فیلم فلج او به بهبود درمان او در بیمارستانی در هانوفر آلمان کمک کرد.

او از یک خطای پزشکی می گوید و در پشت صحنه ماجرا را تعریف می کند.

مدیرکل کمیسیون پزشکی سازمان نظام پزشکی، معاون دادستان نظام پزشکی و مشاور اجرایی سازمان نظام پزشکی در خصوص مستندات پزشکی فلج فک سحر جعفری جوزانی پس از خطاب به جراح فک و صورت این ویدئو به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است.

دکتر رحمتولا توکل به سحر جعفری جوزانی ، بازیگر سینما و تلویزیون که اخیراً به دلیل مراجعه به جراح دهان و فک و تزریق بوتاکس در فک دچار فلج فک شده بود ، در مورد روند پیگیری پرونده سحر ، جعفری جوزانی گفت. اشاره به اسپاسم در عضلات فک او به دکتر HA ، جراح فک و صورت اشاره می کند.

  ظهور سویه جدیدی از Omicron

البته ناگفته نماند که دو جراح فک و صورت به این نام داریم. در نتیجه ، خانم یوسانی در ابتدا تصور می کرد که پزشک است ، اما به مطب دیگری رفت.

وی افزود: در هر صورت خانم جعفری جوزانی با درد در عضلات فک ناشی از اسپاسم عضلات فک پایین به مطب پزشک مراجعه می کند. امروز دکتر HA به درخواست ما آمد و به سوالات ما پاسخ داد.

خانم جعفری جوزانی به پزشک اطلاع داد که من یک سال این درد را داشتم که گاهی درد می کند و گاهی درد نمی کند. پزشک درد را به عنوان اسپاسم تشخیص داد و گفت یکی از درمان ها تزریق بوتاکس است.

تواکول ادامه داد: بوتاکس یک سم بوتولینوم است که باعث فلج عصب می شود و با مکانیسم آن نیز می تواند درد ناشی از اسپاسم را تسکین دهد. تزریق بوتاکس با هماهنگی پزشک و بیمار انجام می شود. پزشک پس از تزریق باید بیمار را تحت نظر داشته باشد.

آقای پززک برای ما توضیح داد که بعد از چهار تا پنج روز ، چندین پیامک و نامه بین پزشک و خانم جعفری جوزانی ارسال شد که به ما نشان داد خانم جعفری جوزانی دوباره به پزشک مراجعه نکرده است.

وی تاکید کرد: به هر حال از همه مردم، جامعه هنرمندان و… به دلیل ایجاد عارضه برای بیمار عذرخواهی می کنیم، اما بهتر است زمانی که مشکلی پیش می آید، برگردیم و به پزشک خود مراجعه کنیم. زیرا شاید پزشک روش دیگری برای درمان و رفع مشکل پیشنهاد کند.

  طرز تهیه پاستا با سس پنیر و سیر سرخ شده

اگر خدای ناکرده پزشک معالج عذابی نکشیده، قبول نکرده باشد، به هر دلیلی امتناع نکرده باشد و یا منجر به تخلف شده باشد، وظیفه ماست که سازمان نظام پزشکی را پیگیری کنیم و می توانند به ما یا به پزشکی مراجعه کنند. دادگاه کیفری یا تعزیرات و مظنون و به ترتیب کمیسیونی تشکیل دادیم و کار را بررسی کردیم.

توکل گفت: حالا بالاخره به دکتر اعلام کردیم که شما مسئول هستید. دکتر همچنین گفت که هر تصمیمی خواهد گرفت. سه روز پیش ما با خانم سحر جعفری جوزانی تماس گرفتیم که در دسترس نبود ، و ما با پدرش تماس گرفتیم و صحبت کردیم و آنها مجبور بودند امروز حاضر شوند ، که ما منتظر بودیم اما نیامدیم.

خواستیم خانم جعفری جوزانی با پزشک معالج ملاقات کنند و موضوع را با هم در میان بگذارند تا بعداً برایشان کمیسیون تشکیل دهیم و موضوع را حل کنیم.

وی گفت: خانم جعفری جوزانی تا کنون هیچ اشاره و شکایتی نکرده است. اگرچه ما تماس گرفتیم و اعلام کردیم که در خدمت شکایت هستیم و موظف به رسیدگی هستیم و طبق قانون و مقررات ، کمیسیونی از اساتید تمام وقت دانشگاه تشکیل شد تا در حضور طرفین نحوه رفتار و در صورت اعلام این منجر به غفلت می شود ، مطابق قوانین موجود رای دهید.

البته الان دکتر اعلام می کند که من همه مشکلات را حل می کنم و برگشت پذیر است و اگر طبق قانون خسارت را بپردازم مطیع هستم.

توکل ادامه داد: به همین دلیل به عنوان معاون دادستان تهران تا این حد موضوع را پیگیری کرده ام. پیگیری های بعدی یا به شکایت بستگی دارد یا به دستگاه قضایی که دستور داده است، اما تاکنون دستوری نداشته ایم و شکایتی صورت نگرفته است. با پدر خانم جعفری یوزانی هم شفاهی صحبت کردم که گفتند برای شکایت می آیند و منتظرشان هستیم.

  سرقت میلیونی از والدین؛ متهم فرزند 11 ساله خانواده است!

توکل افزود: در هر صورت ، کار پزشکی شغلی است که ممکن است سهل انگاری در آن ایجاد شود یا بیماری باعث عوارضی شود یا آنچه بیمار قصد نادیده گرفتن آن را دارد ، اما لطفاً همه مردم ، قبل از اعلام اسامی و ایجاد مشکل در فضای مجازی ، به ما مراجعه کنید ، اگر ما بررسی یا سهل انگاری نکرده ایم ، سپس در فضای مجازی اقدام به برداشتن کنیم. عزت و حمایت م belمن ، پزشکان و همه مردم برای همه اجباری و ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید