شکایت از مردی متهم به آزار و اذیت یک دختر جوان

417021 751 خبر مرکزی

مرد متهم به آزار و اذیت دختر جوان در دادگاه کیفری یک تهران محاکمه شد.

این مرد قبلا محاکمه و محکوم شده بود، اما با اعتراض پدر دختر با این استدلال که محکومیت متهم پایین است، حکم نقض و پرونده به شعبه ارسال شد. این پرونده از خرداد ماه امسال پس از انتقال دختر دو و نیم ساله ای به نام فریبا به بیمارستانی در شرق تهران آغاز شد.

این دختر که حال خوبی نداشت تحت عمل جراحی قرار گرفت و پزشکان آزار و اذیت او را تایید کردند.پدر فریبا که ناراحت بود گفت: سر کار بودم که همسرم با من تماس گرفت و گفت که داماد خواهرم پیش ما آمده است. و او به زور به او مشروب مشکوکی داد تا همسرم بخوابد.»

وقتی همسرم از خواب بیدار شد، متوجه شد که حال دختر دو و نیم ساله ام خوب نیست. همسرم دخترم را به بیمارستان برد و متوجه شد که او مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

پس از اظهارات این مرد، پلیس متوجه آزار و اذیت دختر جوان شد و فریبا به پزشکی قانونی منتقل شد. متهم 27 ساله با تایید آزار و اذیت دختر جوان توسط کارآگاهان تحت تعقیب و دستگیری قرار گرفت اما منکر آزار و اذیت دختر جوان شد.

او گفت: من و همسرم چند سالی است که ازدواج کرده ایم و اغلب به ملاقات پدر فریبا می رویم. روز قبل داشتم از سر کار به خانه می آمدم که به همسرم زنگ زدم اما او خانه نبود. گفت مادر فریبا ما را به خانه آنها دعوت کرده است. من مجبور شدم به آنجا بروم و همسرم هم به آنجا می آید.

  قتل والدین بدون انگیزه!

مرد ادامه داد: در راه بودم که مادر فریبا با من تماس گرفت و گفت در راه برایشان نان بخرم. من به خانه آنها رفتم تا همسرم بعد از پایان کار به آنجا بیاید. خواب آلود بودم و به اتاق خواب رفتم اما یک ساعت بعد که از خواب بیدار شدم مادر فریبا گفت دخترش مریض است.

با هم او را به بیمارستان رساندیم. مزاحم دختره نشدم در حالی که مرد مزاحمت برای دختر جوان را تکذیب کرد، مادر فریبا گفت: داماد عروسم با همسرش رابطه خوبی ندارد. آن روز نزد ما آمد و یک بار مرا مجبور کرد یک بطری آب انار بخورم که بعد از خوردن نوشیدنی مشکوک خوابم برد.

وقتی از خواب بیدار شدم صدای گریه دخترم را شنیدم. با ترس لباس های دخترم را از تنش بیرون کشیدم و با صحنه وحشتناکی روبرو شدم.

حالا من از این مرد شاکی هستم. با این فرجام خواهی مرد جوان به دادگاه شعبه 4 دادگاه کیفری استان تهران رفت و از سوی قضات به دلیل آزار و اذیت دختر جوان به 99 ضربه شلاق، دو سال تبعید و دیه محکوم شد اما پدر فریبا به این پرونده در دیوان عالی کشور اعتراض کرد. کشور تحت بازجویی قرار گرفت و حکم لغو شد.

پدر فریبا استدلال کرد که دلایلی برای محکومیت متهم به مجازات شدیدتر و بدرفتاری با دخترش وجود دارد و شواهد دادگاه نشان می دهد که متهم باید به اعدام محکوم شود. به این ترتیب پرونده یک بار دیگر به دادگاه بدوی ارسال شد تا وی بتواند بار دیگر از خود دفاع کند.

  قیمت جهانی طلا امروز ۱۳۰۰/۱۱/۱۱

بدین ترتیب متهم این بار در شعبه 12 دادگاه کیفری استان تهران به دفاع پرداخت و بار دیگر اتهام آزار و اذیت دختر جوان را رد کرد.

او گفت: «از آزار و اذیت فریبا اطلاعی ندارم. وقتی به خانه آنها رسیدم به اتاق خواب رفتم و خوابیدم تا اینکه مادر فریبا مرا از خواب بیدار کرد و گفت دخترش مریض است. فریبا قبل از این ماجرا مشغول نقاشی روی دیوار حمام بود و نمی دانم چطور چنین بلایی سرش آمده است. در پایان دفاعیات متهم، قضات برای تصمیم گیری شتافتند.

دیدگاهتان را بنویسید