شکایت از دوست همسر در مورد تجاوز جنسی

416752 531 خبر مرکزی

یک سال پیش زنی به نام پوپک به پلیس آگاهی تهران رفت و از مردی که دوست همسرش بود شکایت کرد و مدعی شد که این مرد او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

با این شکایت ماموران کلانتری رسیدگی و پرونده برای رسیدگی به شعبه ششم دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد. زن جوان در تحقیقات گفت: چند سالی است که با همسرم زندگی می کنم و مشکل خاصی با او ندارم. با اینکه همسرم مردی بی عاطفه است اما به خاطر فرزندم با او زندگی می کنم.

این زن ادامه داد: چند وقت پیش دوست همسرم را در خیابان دیدم. از من خواست سوار ماشینش شوم تا من را به خانه مان برساند. من به این مرد اعتماد کردم و سوار ماشینش شدم، اما او کار اشتباهی انجام داد و پیشنهاد داد با او تماس بگیرم. نپذیرفتم و از او خواستم که من را از ماشین جلوی خانه مان پیاده کند.

این زن ادامه داد: وقتی به مقصد رسیدیم با کلید در را باز کردم تا وارد خانه شوم اما هنوز همه چیزهایی را که خریده بودم در خانه جا نگذاشته بودم که ناگهان مرد جوان را پشت سرم دیدم. او مرا تهدید به مرگ با چوب کرد و مرا به داخل خانه هل داد. گفت اگر به خواسته سیاهش عمل نکنم مرا می کشد.

او با وجود التماس من مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و سپس خانه ما را ترک کرد. من از ترس این راز را از شوهرم پنهان کردم، اما بعد از مدتی همسرم متوجه وضعیت روحی من شد و پیامک هایی که بین من و دوستش رد و بدل شد، مرا از خانه بیرون کرد.

  شاهکار «بنز» در بازار ایران

الان شوهرم حتی اجازه نمی دهد بچه ام را ببینم. حالا که به چنین سرنوشتی دچار شده ام آمده ام از این مرد شکایت کنم و سخت ترین مجازات را برای او می خواهم.

پس از شهادت این زن، متهم دستگیر شد اما زن جوان را دروغگو خواند. مرد پشت میز دادگاه ایستاد و گفت: شاکی می خواست با من رابطه داشته باشد اما چون قبول نکردم برای بی اعتباری من چنین شکایتی را از من کرد.

در پی اظهارات این مرد، وی از اتهام آزار و اذیت زن جوان تبرئه شد اما با اعتراض شاکی پرونده به دیوان عالی کشور برگشت و دیوان عالی کشور با نقض حکم برائت مرد، اعلام کرد که رسیدگی به اتهامات زن جوان باید ادامه یابد. پیامک های رد و بدل شده بین این زن و مرد.

بدین ترتیب پرونده به شعبه ارسال شد تا مرد جوان این بار در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران از خود دفاع کند و تکلیف این پرونده مشخص شود.

دیدگاهتان را بنویسید