شهرداری تهران 60 هزار نیروی کارآمد و متخصص دارد

مهدی پیرهادی رئیس کمیسیون بهداشت محیط و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران در جریان بررسی طرح «الزام شهرداری تهران به استفاده از نیروی انسانی شایسته در مناصب رهبری» با اشاره به اینکه ارائه این طرح نباید اینقدر طول بکشد، گفت: کمیته انتصابات در صورت نبود افراد واجد شرایط در شهرداری باید در مورد طرح نظر دهد.

وی خواستار لغو این بند شد و گفت: شهرداری تهران 60 هزار کارمند دارد که بیش از هزار نفر از آنها دکترا و بالای 10 هزار نفر فوق لیسانس دارند و چطور ممکن است متخصص نداشته باشیم؟

پیرهادی با بیان اینکه بسیاری از افرادی که در شهرداری تهران بوده اند خوش درخشیده اند و پروژه های بزرگی را اجرا کرده اند، گفت: در حال حاضر در سطح مدیران عالی کشور که در داخل شهرداری استفاده نشده اند، شهرداری تهران از داخل منصوب شده است. این موقعیت ها.

او پیشنهاد داد اگر شهرداری تهران مجبور به استخدام گروه نخبگانی شود که در شهری مانند شهر خودش وجود ندارد، شورای شهر تصمیم به استخدام چنین فردی بگیرد.

وی با اشاره به کم کاری افراد اخراج شده گفت: در شهرداری تهران تعدادی کارشناس هستند که پس از برکناری ماموریتی به آنها داده نشده است که باید در برنامه لحاظ شود.

وی با اشاره به حضور افراد خارج از شهرداری در هیات مدیره سازمان ها و شرکت های شهرداری گفت: باید در طرح به این موضوع پرداخته شود چرا که در هیات مدیره سازمان ها افرادی از خارج از شهرداری و شرکت ها حضور دارند و سپس می روند. و مسئولیتی ندارند.

  قیمت بیت کوین امروز 14/12/1400

شهرداری تهران 60 هزار نیروی کارآمد و متخصص دارد

یکی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: تجربه نشان داده افرادی که با شهرداری رابطه استخدامی دارند نسبت به مدیرانی که خارج از شهرداری هستند افراد متخصص و صادقی هستند و خدمات بهتری ارائه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید