شفاف سازی بسته های اعتباری و خدمات بانک گردشگری برای معاونت میراث فرهنگی در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته

علی دارابی معاون میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور به همراه علی عسگر شالبافیان معاون گردشگری روز یکشنبه از غرفه بانک گردشگری در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته بازدید کردند.

شفاف سازی بسته های اعتباری و خدمات بانک گردشگری برای معاونت میراث فرهنگی در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش مرکز خبری گروه تامین مالی گردشگری در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، معاون میراث فرهنگی کشور در بازدید از غرفه بانک گردشگری از نزدیک در جریان فعالیت ها و خدمات این بانک در حوزه گردشگری قرار گرفت. حوزه گردشگری، خدمات پرداخت و خدمات بانکی فعالان حوزه گردشگری کشور را ملاقات کرد.
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در این بازدید گفت: بانک گردشگری بانکی تخصصی است که با کادری مجرب و متخصص خدمات مطلوبی را در ارائه تسهیلات و ارائه خدمات بانکی به فعالان گردشگری و هتلداری ارائه می کند. “
علی عسگر شالبافیان افزود: بانک گردشگری بانک فعلی صندوق توسعه ملی است و با معرفی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در تبصره 18 قانون بودجه سال 1400 در سراسر کشور به فعالان صنعت گردشگری و صنایع دستی تسهیلات می دهد. . “
کارکنان غرفه بانک گردشگری به تشریح فعالیت های بانک جهانگردی پرداختند و اعلام کردند که بانک گردشگری هم بسته های اعتباری و هم خدمات بانکی متناسب با نیاز آنها ارائه می دهد و تسهیلات مورد نظر را در اختیار فعالان این صنعت قرار می دهد.
در این گزارش آمده است: اخیرا با امضای تفاهم نامه بین بانک گردشگری و وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، 5 هزار میلیارد ریال تسهیلات تولیدی، اشتغال و کارآفرینی به متقاضیان معرفی شده از سوی این وزارتخانه پرداخت می شود.
دستاوردهای شرکت ها و واحدهای گروه تامین مالی گردشگری و بانک گردشگری در زمینی به مساحت 450 متر مربع در سالن سی و هشتم نمایشگاه به بازدیدکنندگان عرضه شد.
علاقه مندان می توانند برای آشنایی بیشتر با خدمات بانک جهانگردی به سالن 38 پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته مراجعه کنند.
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از 18 تا 22 بهمن ماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

  زوج های خوشبخت چه نشانه هایی دارند؟ | جامعه 24

WhatsApp Image 2022 01 30 at 1.27.14 PM خبر مرکزی

دیدگاهتان را بنویسید