شریک قتل به نفع برادر

423394 941 خبر مرکزی

مردی که جوانی را با کفگیر کشت به دادگاه رفت. متهم که مدعی است ضربات مهلکی به او وارد نشده است، جزئیات ماجرا را برای قضات توضیح داد.

متهم ابتدا پنج سال پیش به اتهام ضرب و جرح دستگیر شد، اما پس از بهبودی یک مرد نسبتا جوان از جراحات وارده آزاد شد. پس از مرگ این جوان، پرونده از سر گرفته شد. بر اساس پرونده، پنج سال پیش بین سه مرد درگیری رخ داد که یکی از آنها – آرش – مجروح شد.

پس از انتقال مصدوم به بیمارستان و انجام عمل جراحی، بهبود یافت و از بیمارستان مرخص شد. در بررسی های اولیه مشخص شد که درگیری اصلی بین آرش و کیان بوده اما برادر کیان به نام کامران وارد درگیری شده و با کفگیر به آرش ضربه می زند.

آرش به پلیس گفت من با کیان صحبت می کردم و داشتیم با هم دعوا می کردیم که برادرش کامران با هم درگیر شد و با ضربه ای به بدنم مرا آزار داد. شاکی گفت: دعوای من با کیان به خاطر کاری بود که کیان علیه من انجام داده بود.

ما شریک بودیم، بعد از جدایی، کیان در بازار علیه من صحبت کرد و از همه مشتری هایی که به من مراجعه کردند پشیمان شد. به کیان گفتم اگر کارش را ادامه دهد، من به او رسیدگی می کنم. کیان تکذیب کرد اما مطمئن بودم که خودش این کار را کرده است.

با توجه به اینکه آرش از بیمارستان مرخص شد، کامران نیز با قرار وثیقه آزاد شد. اگرچه او اتهام اعتصاب را نپذیرفت و مدعی شد که آرش خودش روی زمین افتاده و مجروح شده است، اما ظرف 4 ماه از او شکایتی تشکیل شد و 10 روز بعد آرش دوباره در بیمارستان بستری شد و به دلیل وخامت حالش جان خود را از دست داد. وضعیت. پدر

  عکس / یخ روی مریخ

بنابراین این بار کامران به جرم قتل دستگیر شد. کامران با شکایت پدر و مادرش مورد بازجویی قرار گرفت.

او بار دیگر این اتهامات را رد کرد و گفت که قتل تقصیر او نبوده است. اما با توجه به مدارک موجود در پرونده و سایر مدارک جمع آوری شده، برای متهم کیفرخواست تشکیل و پرونده به دادگاه ارسال شد. در جلسه رسیدگی به این پرونده که در شعبه 10 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد، نماینده دادستان ابتدا کیفرخواست متهم را قرائت کرد و گفت:

سپس مادر مقتول برخاست و خواستار جریمه نقدی شد اما همسر مقتول به عنوان قیم قانونی پسرش گفت که شکایتی ندارد. سپس نوبت به متهم رسید. وی گفت: من این اتهام را قبول ندارم. بین من و آرش درگیری نبود، بین برادرم و آرش دعوا شد. آرش و برادرم شریک بودند.

پس از مدتی از هم جدا شدند و هر کدام کار خود را شروع کردند. بعد از مدتی آرش طلبکار شد و با عصبانیت پیش برادرم آمد. وقتی مراجعین نزد برادرم آمدند او ناراحت شد و مدعی شد که برادرم مشتریانش را رها کرده است که اینطور نبود.

در زمان حادثه دیدم صدایشان بلند شد و آرش به برادرم حمله کرد، کف حیاط را تعمیر کردم و کفگیر در دستم بود و با همان کفگیر بیرون رفتم و درگیری ادامه پیدا کرد اما آرش افتاد. به زمین رفتم و هیچ کاری نکردم. ضربه ای که به او زدم به دستش خورد و یک ضربه به پهلویش خورد، من ضربه ای دیگر نزدم.

من اتهام را قبول ندارم، چون آرش خوب بود و از بیمارستان مرخص شد، برایم مهم نیست که او بعد از این ماجرا فوت کرده است. بعد کیان از جایش بلند شد و آنچه را که دیده بود تعریف کرد: من و آرش با هم بحث کردیم، آرش افتاد و برادرم با او کاری نداشت، بعد خودش آرش رفت، نمی دانم چه شد که مرد. سپس شاهد دیگری در این پرونده روی جایگاه قرار گرفت.

  همه چیز در مورد ویروس زامبی. واقعیت یا شایعه؟!

وی گفت: من در محله کامران و کیان زندگی می کنم، وقتی دعوا شد بیرون رفتم تا برای پسرم اتفاقی نیفتد و با دیدن او دعوا شد. می خواستم واسطه شوم، کامران را از آرش جدا کردم و سعی کردم برایشان مشکل ایجاد نکنم، اما اینکه کامران و کیان می گویند آرش خودش روی زمین افتاده، درست نیست، چون اگر او افتاده بود دیگر نیازی به من نبود. بین این دو بودن . .

سپس وکیل متهم در صحنه حاضر شد و گفت: در رابطه با نظریه پزشکی قانونی باید بگویم که این نظریه به ما ابلاغ نشده است، قبلا دو کمیسیون تشکیل شده و هر دو کمیسیون اعلام کرده اند که علت مرگ کامران کودتا نبوده است. در حالی که طبق همین نظریه، 20 درصد قربانیان مجرم شناخته شدند. چون زخم عفونی شده بود و دیر آمد.

نکته دیگر اینکه چرا خطای پزشکی در این زمینه بررسی نمی شود، عفونت وارد خون آرش شد اما پزشک دستور بستری شدن او را نداد و او مجبور شد این کار را انجام دهد، اورژانسی است و کارشناسان می گویند باید در بیمارستان بستری می شد.

من به عنوان وکیل متهم می خواهم این موضوع را بررسی کنم. وکیل متهم اضافه کرد: نکته بعدی پدر و مادر است، موکلم برای پسر مقتول خانه ای خرید تا مادرش به عنوان قیم آماده فوت شود. حالا مادر مقتول اعلام کرده که سه میلیارد تن می خواهد و باید خانه ای به این قیمت بخرد، اما موکلم توان مالی آن را ندارد و اعلام کرده ایم که نصف آن را می پردازیم.

  مرکز آبله میمون در کجای جهان است؟

در آن زمان مادر مقتول به شدت عصبانی بود و گفت: چنین موضوعی مطرح نشده است و فعلاً می گویم حاضر نیستم مبلغ و قیمتی را ببخشم و قصاص می خواهم. پس از اظهارات وکیل مدافع متهم و آخرین دفاعیات وی، قضات شعبه دهم برای صدور حکم شتافتند.

دیدگاهتان را بنویسید