شروع طوفانی فینال جوکر با غرش حامد آهنگی

فصل دوم برنامه جوکر در مرحله پایانی با حضور شرکت کنندگان سرگرم کننده و برندگان هر فصل در مرحله مقدماتی شروع کرد و از همان ابتدا لحظات کمدی زیادی با اتفاقات جالب خلق کرد.

این اپلیکیشن هدف گذاری شده است احسان علیحانی و حامد میرفتاحی در شش فصل از شبکه سینمای خانگی منتشر شد و مخاطبان زیادی را به خود جذب کرد. در گروه دوم شرکت کنندگان در برنامه جوکر در مرحله آخر، چهره های مطرحی چون رضا نیکخواه، آمین حیاییسام درخشانی لحظه سیروسامیرمهدی ژوله، علیرضا استادی، حامد آهنگی، هومن برگ نورد و ووسف صیادی آنها هنرمند هستند.

در فصل هفتم برنامه جوکر لحظات طنز و جالب زیادی از ورود مهمانان به جوکر تایم و چالش هایی که در این قسمت از نمناک در نظر داریم وجود داشت.

آخرین جوکر

آب در زانوی رضا نیکا در فینال جوکر

یکی از اتفاقات جالب حول و حوش کلام مهمانان، ورود رضا نیکا به مهمانی با تیوپ چهار لیتری بود که خنده سایر شرکت کنندگان را به همراه داشت. رضا نیکا گفت از زانوی خود آب کشیده و در این ظرف ریخته و از این سوال برای خنداندن دیگران استفاده خواهد کرد.

رضا نیکخواه و هومن برق نورد در فینال جوکر

رضا نیکخواه و هومن برق نورد در فینال جوکر

حامد آهنگی جوکر است

اضافه شدن جوکر به تعداد شرکت کنندگان در دو فصل اخیر یکی از تفاوت های مرحله نهایی با مقدماتی بود و جوکر بودن در این گروه به نام حامد آهنگی کشیده شد.

علیرضا استادی با شوخی های کوتاه و خنده دارش مثل دوست دارم مسعود اصفهانی، حامد را وادار به افشای آهنگی کرد که شوخی بود و از ته دل می خندید. سایر شرکت کنندگان نیز از اینکه حامد آهنگی جوکر شده است ابراز نگرانی کردند چرا که خود حامد آهنگی قبلا خیلی از شرکت کنندگان را خندانده است و در این فصل تا پایان برنامه هم می خندد و هم دیگران را می خنداند.

  طرز تهیه سیخ ترکی با سس مخصوص

ماجرای حامد آهنگی که جوکر بود را کشف کنید

ماجرای حامد آهنگی که جوکر بود را کشف کنید

حامد آهنگی در همان دقایق ابتدایی برنامه تایم جوکر خود را شروع کرد تا طوفانی به پا کند و از همان ابتدا دیگران را بخنداند.

حامد در قسمت جوکر تایم آهنگی را اجرا کرد

این هنرمند در توضیح Joker Time خود گفت:

دوستان چون چند ساعتی با هم خوش می گذریم و برخی از ما جدا از اینکه نخندیم نمی دانیم خوش شانس هستم که شوخی هستم یا بدبخت.

باید کاری کنیم که چند ساعت نخندیم

و شروع به ورزش کرد.

به یکی از همسایه های هند می رویم

همه ما در کودکی با آمیتا باچان، امیرخان، شاهرخ خان و من در هندوستان فیلم های هندی می دیدیم. من حامد خان بودم.

چالش سرگرم کننده امین حیایی در فینال جوکر

امین حیایی یکی از شرکت کنندگانی بود که با حرکات دست و توجه چالشی سرگرم کننده را آغاز کرد که هیچ یک از اعضای گروه نتوانستند به درستی آن را تکرار کنند. هومن برق رولد هم در این بین از پوست خیار برای کاهش دمای سرش استفاده کرد که بقیه به شوخی پرداختند و با جملات طنز ادامه دادند.

هومن رولینگ در فینال جوکر

هومن رولینگ در فینال جوکر

علیرضا استادی و رویای کودکی اش

نشستن علیرضا استادی روی صندلی ماساژور یکی دیگر از لحظات سرگرم کننده قسمت اول فصل هفتم بود.

علیرضا استادی که در گروه خود برنده و فینالیست شد گفت:

از کودکی آرزو داشتم روی این صندلی ها بنشینم و در این برنامه به طور اتفاقی دکمه ای را لمس کردم و صندلی شروع به فرو ریختن کرد در حالی که امین حیایی مرا نجات داد.

  قتل یک پسر تلفنی

حامد آهنگی، امین حیایی و علیرضا در برنامه جوکر بمان

حامد آهنگی، امین حیایی و علیرضا در برنامه جوکر بمان

چالش خواندن شعر امیرمهدی ژوله با صدای کودکانه

چالش بعدی این قسمت با امیرمهدی ژوله بود. این بازیگر و نویسنده شعر کودکانه ای را برای شرکت کنندگان آماده کرده بودند تا با صدای کودکانه بخوانند و همین چالشی که باعث شد شرکت کنندگان به خنده بیفتند باعث خنده امیرمهدی ژوله شد و کارت زردش را گرفت.

خندان امیرمهدی جوله

در برنامه جوکر به امیرمهدی ژوله بخندیم و کارتش را بگیریم

دیدگاهتان را بنویسید