شرح پروژه بانک گردشگری جزیره برای وزیر میراث فرهنگی و گردشگری

گروه تامین مالی گردشگری و شرکت های وابسته در حوزه هتلداری و گردشگری در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته به ارائه فعالیت ها و دستاوردهای خود پرداخت.

شرح پروژه بانک گردشگری جزیره برای وزیر میراث فرهنگی و گردشگری

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش سرویس خبری گروه مالی گردشگری در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، شرکت گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایرانیان «سمگا» و واحدهای آن شامل گروه بین المللی هتل رکسان، آریا زیگورات، پارس زیگورات. و فدک حاضر در این نمایشگاه ..
عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در روز اول نمایشگاه از غرفه های مستقر در نمایشگاه از جمله غرفه گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری در سالن 38 بازدید کرد و در این بازدید اسفندیار حیدری پور مدیرعامل شرکت سمگا از ارائه و فعالیت های گروه تامین مالی گردشگری و همچنین شرکت سمگا در زمینه صنعت گردشگری، مراکز پذیرایی و اقامتی خبر داد.
همچنین پروژه سرزمین ایرانیان (جزیره) به عنوان یکی از مهمترین پروژه های گروه مالی گردشگری در این نمایشگاه به بازدیدکنندگان و همچنین سرمایه گذاران ارائه شد.
ضرگامی در این نمایشگاه با اقدامات انجام شده در خصوص پروژه جزیره آشنا شد. این جزیره با مساحتی بالغ بر 1700 هکتار که 1400 هکتار آن مورد بهره برداری سرمایه گذاران است، اولین شهر خصوصی بین المللی گردشگری بین المللی است که در 35 کیلومتری بزرگراه تهران – ساوه قرار دارد. این شهر در قالب 24 مکان تفریحی و گردشگری، ورزشی، تجاری، علمی، فرهنگی و اقامتی تعریف شده است.
پیش بینی می شود با بهره برداری از پروژه جزیره که با مشارکت بانک جهانگردی اجرا می شود حدود 30 هزار شغل ایجاد شود.
دستاوردهای شرکت ها و واحدهای گروه تامین مالی گردشگری و بانک گردشگری در زمینی به مساحت 450 متر مربع در سالن سی و هشتم نمایشگاه به بازدیدکنندگان عرضه شد.
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از 18 تا 22 بهمن ماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.
علاقه مندان می توانند برای آشنایی بیشتر با دستاوردهای گروه مالی گردشگری و خدمات بانک گردشگری به سالن 38 پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته مراجعه کنند.

  تنها 6 دانشگاه ایرانی در رتبه بندی سال 2023 تایید شدند

دیدگاهتان را بنویسید