شرایط جدید در بازار املاک و مستغلات

بازار خرید و فروش املاک و مستغلات وضعیت برخی از فروشندگان املاک را برای خریداران بیان می کند.

شرایط جدید در بازار املاک و مستغلات

من گزارش میدم زمان خبریدیدگاه اشتباه از گذشته تا زمان حال از بازار مسکن سیاستگذاران در این بخش، دولت را به این گمراهی گمراه کرده اند که تنها با ارائه پول و وام و ساخت و ساز گسترده ساختمان های عمومی (که بیشتر آنها خارج از محدوده شهرهای بزرگ انجام شده است) می توان مشکل عرضه و تقاضای مسکن و هم تقویت را حل کرد. عرضه و تقاضای واحدهای مسکونی

ناکارآمدی این سیاست ها برای حل مشکلات مسکن و باقی مانده مشکلات، گواه اصلی شکست و نگاه نادرست سیاست گذاران مسکن به این بخش است، چرا که در دهه های گذشته علیرغم اینکه پول، زمین و تسهیلات تامین شده است. به سازندگان حداقل برای دوره های خاص. درست است، اما ساخت و سازهای دولتی عملاً به تعادل و ساماندهی تقاضا و عرضه مسکن منجر نشده است.

افزایش قیمت زمین و مسکن در سال‌های اخیر تا به امروز، ناتوانی خریداران مسکن در خرید مسکن و ساخت و ساز در شهرها با یک سوم نیاز موجود، سه شاخص مهم ناتوانی و ناکارآمدی هستند. از سیاست های اعمال شده در بخش مسکن طی سال های گذشته، کارشناسان. حاضران در آن جلسه به آن اشاره کردند.

بیش از نیم قرن است که سیاست گذاران مسکن، سیاست های دولت در این بخش را به ساخت مسکن تقلیل داده اند، در حالی که بازار مسکن را باید از منظر شهر و شهرسازی دید و در بافت شهر تعریف کرد، نه فقط در زمینه ساخت خانه

  قیمت روز گوشی موبایل سامسونگ شنبه 10 آبان 1400

بازار املاک و مستغلات تبدیل به یک شرایط جدید مد شده است.

شرایط جدید فروشندگان ملک در تهران برای خریداران نشان از تورم در بازار مسکن دارد. فروشنده به شرطی ملک را می فروشد که در حد بودجه خود ملکی بیابد.

به گزارش اختاز24، بررسی میدانی از بازار خرید و فروش املاک وضعیت برخی از فروشندگان املاک را به خریداران نشان می دهد.

تحقیقات میدانی نشان می دهد که برخی از فروشندگان املاک و مستغلات می خواهند در زمان تفاهم نهایی با خریدار در قرارداد لحاظ کنند. بندی که در آن فروشنده بین 24 تا 72 ساعت از خریدار می خواهد که اگر می تواند ملک جدیدی را متناسب با بودجه خود خریداری کند، قرارداد را نهایی کند.

طبق این بند اگر فروشنده ملک مورد نظر را پیدا نکرد، قرارداد فروش ملک فسخ می شود. مسیرها نشان می دهد که این تقاضا و شرایط جدید ناشی از اختلال در بازار و تغییرات ناگهانی قیمت مسکن است.

به گفته برخی از مشاوران املاک، برخی از فروشندگانی که پس از فروش ملک قبلی خود قصد بهبود ملک خود را دارند با تغییر قیمت در بازار مواجه شده اند و به همین دلیل پس از فروش ملک خود دیگر قادر به خرید ملک جدید نبوده اند.

برخی از فعالان بازار مسکن معتقدند برخی از فروشندگان ملک به دلیل تورم مورد انتظار، قیمت های درخواستی خود را تغییر می دهند. بنابراین حتی گاهی اوقات مشتری ممکن است دو یا سه تغییر قیمت را در یک هفته ببیند.

  10 راه حل سال نو برای زوج ها

دیدگاهتان را بنویسید