شرایط ثبت نام کرامت و وفاداری در سامانه فروش کلی اعلام شد

فروش آنلاین خودروهای دیگنیتی پرایم و فیدلیتی پرایم از سه شنبه 27 اردیبهشت ماه سال جاری از طریق قرعه کشی آغاز می شود.

شرایط ثبت نام کرامت و وفاداری در سامانه فروش کلی اعلام شد

بر اساس این خبر، امیر میر منصف، رئیس سازمان فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن در این خصوص گفت: اگرچه در گذشته فروش بهمن به صورت آنلاین از طریق درگاه ایرانیان انجام می شد، اما این بار با سامانه قرعه کشی در همین پورتال خواهد بود که امیدواریم اختلالی در سیستم فروش بهمن ایجاد نشود.
رئیس سازمان فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن یادآور شد: طرح پیش فروش اینترنتی فیدلیتی پرایم در دو مدل پنج و هفت نفره با قیمت نامشخص و تحویل در هفته آخر شهریور ماه انجام می شود. همچنین فروش اینترنتی دیگنیتی پرایم و فیدلیتی پرایم در دو نوع با قیمت قطعی و تحویل در هفته آخر تیرماه خواهد بود.
وی در این خصوص افزود: این ثبت نام یک هفته به طول می انجامد.
میر منصف با اشاره به سرمایه گذاری گروه بهمن در تولید بدنه و خطوط تولید و داخلی سازی خودروهای تولیدی گفت: برای این منظور گروه بهمن منصفانه ترین قیمت را ارائه می دهد و بهترین قیمت های کم سود را در نظر گرفته است. معتقد است حفظ مشتریان در شرایط سخت بازار موجب اعتماد مشتریان می شود اما این روند و مقایسه با سایر خودروها باعث تقاضای بیشتر متقاضیان شده است.
وی ادامه داد: در این راستا گروه بهمن از هر آنچه که آماده شده است استفاده می کند تا به دست خریداران واقعی خودرو برسد، اما اکنون با دخالت وزارت صمت در زمینه فروش خودرو مواجه است به این امید که خودروهای خود را از مشتریان واقعی در این طرح فروش “قرعه کشی را وارد کنید.

  مدافع سابق استقلال در یک قدمی متوقف شد

1.2 خبر مرکزی

دیدگاهتان را بنویسید