شرایط اخذ وام فوری 60 میلیونی بدون سپرده

تفاهم نامه بازپرداخت وام خرید و ساخت مسکن بین بانک مسکن و وزارت میراث فرهنگی امضا شد.

در این تفاهم نامه علاوه بر تسهیلات 60 میلیون تومانی بدون سپرده در تهران، امکان استفاده از تسهیلات اوراق نیز فراهم شد تا صنعتگران از 200 میلیون تومان از تسهیلات خرید مسکن ترکیبی بهره مند شوند.

سقف تسهیلات بدون سپرده در تهران 60 میلیون تن، در شهرهای بزرگ بالای 200 هزار نفر 50 میلیون تن و در شهرهای کوچک 40 میلیون تن است. متقاضیان در شهرهای بزرگ می توانند به طور همزمان از تسهیلات گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن (اوراق حق بیمه) 160 میلیون تن و در شهرهای کوچک 120 میلیون تن استفاده کنند.

امکانات محل اسناد برای زوج های هنرمند با توجه به شهر محل زندگی آنها دو برابر می شود. مدت بازپرداخت تسهیلات بدون سپرده 10 سال و تسهیلات اوراق ممتاز 12 سال است.

محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن گفت: در پی درخواست وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برای اعطای تسهیلات صنایع دستی در حوزه صنایع دستی، با کمال میل پذیرفتیم و با امضای فوری تفاهم نامه با این وزارتخانه موافقت کردیم. “

وی افزود: امیدواریم امضای این تفاهم نامه سرآغاز همکاری های خوب بانک مسکن و وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی باشد. وی تاکید کرد: بانک مسکن در تلاش است تا اقداماتی را برای افزایش رفاه کارکنان و هنرمندان انجام دهد.

سعید احدی معاون توسعه و توسعه منابع وزارت میراث، فرهنگ، گردشگری و صنایع دستی نیز گفت: در حال حاضر 520 هزار هنرمند در حوزه صنایع دستی فعالیت می کنند که 75 درصد آنها را بانوان تشکیل می دهند. از این سهم 60 درصد را زنان خوداشتغال تشکیل می دهند.

  قیمت طلای جهانی امروز 1400/10/21 می باشد

وی ادامه داد: از این رو برکات تفاهم نامه امضا شده بین بانک مسکن و وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در حیات این قشر از جامعه مشهود است.

دیدگاهتان را بنویسید