شجاع خلیل زاده آخرین سیم را زد انتقاد شدید از کار شجاع؟

شجاع خلیل زاده مدافع مصدوم تیم ملی ایران از امکانات نامناسب و نبود بازی های تدارکاتی ایده آل برای آنها انتقاد کرد.

خلیل زاده جرأت کرد وی در گفتگوی زنده تصویری با برنامه فوتبال برتر درباره آخرین وضعیت مصدومیت خود گفت:

خدا را شکر خیلی بهتر شدم و تمرین را شروع کردم. خدایا هفته آینده به تمرینات تیمی برمی گردم.

شجاع خلیل زاده آخرین سیم را زد  انتقاد جسورانه خلیل زاده از فدراسیون

آخرین حالت مصدومیت شجاع خلیل زاده

وی درباره میزان مصدومیتش در مقدماتی جام جهانی مقابل کره جنوبی گفت: قبل از بازی با کره مصدوم بودم و وقتی این موضوع را به سرمربی تیم ملی گفتم کمی احساس درد کردم. آقای اسکوچیچ گفت: “هنگامی که احساس درد می کنید، بازی نکنید، اما من روی زمین افتادم و بعد از مصدومیت تحت عمل جراحی قرار گرفتم، اما اکنون در وضعیت بهتری هستم و 6 تا 5 روز دیگر برمی گردم.” “

مدافع ایرانی جدید الاهلی درباره انتخاب این تیم گفت: سال گذشته شرایطم در ریاض خیلی خوب نبود و نتوانستم در پست تخصصی خود بازی کنم. بیشتر بازی ها در دفاع راست بودم اما با مدیران و سرمربی الاهلی صحبت کردم تا مثل الریان نباشم و عملکرد بهتری از پستم ارائه دهم که آنها هم موافقت کردند.

خلیل زاده جرأت کرد وی با اشاره به انتقادات بازیکنان از وضعیت اردوی تیم ملی گفت: همه شرایط را می دانند و مردم نیز متوجه آن هستند. به نظر من این شایستگی تیم ملی نیست که بخواهد به جام جهانی برود. ویژگی ها، بازی های دوستانه و … نیاز به بهبود دارند. البته داره بهتر میشه ولی امیدوارم مثل بقیه تیم های ملی باشه.

  با تهاجم روسیه، یک بحران جهانی سه بعدی شکل گرفت

او گفت: مردم از من انتظار دارند که عملکرد خوبی داشته باشم، اما اگر بازی دوستانه نباشد، نمی توانیم. امیدوارم در اردوهای بعدی بازی های دوستانه بهتری را برای ما در نظر بگیرند تا با آمادگی بهتر در جام جهانی نتایج خوبی کسب کنیم و مردم را در این شرایط سخت خوشحال کنیم.

مدافع مصدوم تیم ملی ایران افزود: خیلی ها به مسائل دیگر انتقاد می کنند اما چه چیزی به سرمربی تیم ملی دادید که برای او آرزوی موفقیت کردید؟ ما این همه لژیونر ایرانی داریم که بهترین امکانات را در باشگاه هایشان دارند اما در تیم ملی چنین چیزی را نمی بینند. امکانات تیم ملی 20 درصد باشگاه های قطری هم نیست و نباید توقعات افزایش پیدا کند.

خلیل زاده با تاکید بر اینکه مسئولان و فدراسیون باید به تیم ملی کمک کنند، گفت: امکانات ما مانند جام جهانی نیست و در حد تیم های معمولی است. وقتی ملی پوشان 15 روز در اردوی قطر هستند و بازی تدارکاتی برای آنها نداریم خسته می شوند. در این گرما و بدون بازی دوستانه انگیزه کم می شود. بازیکنان چه کاری می توانند انجام دهند؟ امیدوارم وضعیت بهتر شود.

وی با اشاره به اینکه گروه سختی برای جام جهانی داریم، گفت: فکر می کنم انگلیس بهترین تیم ملی حال حاضر جهان است. آمریکا چند بازیکن در بهترین باشگاه های جهان و همچنین ولز دارد. برای کسب نتیجه در جام جهانی باید از ما حمایت شود. مردم و هواداران منتظرند اما در این شرایط خیلی سخت است. باید بازی تدارکاتی خوبی داشته باشیم که الان اینطور نیست. تیم ملی نسل خوبی دارد و باید حمایت شود.

  فولاد غدیر نی ریز; مدل مشارکت عمومی و خصوصی

دیدگاهتان را بنویسید