شجاعان به «وحید آقاپور» چاقو زدند!

وحید آقاپور بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون شامگاه دوشنبه 23 خرداد در پی برخورد دو نفر برای خفگی اتوبان همت از ناحیه کتف مورد اصابت چاقو قرار گرفت و موتورسیکلت وی به سرقت رفت.

وحید آقاپور بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که این روزها در «باغ» حسن معجونی بازی می کند، دوشنبه شب 23 خرداد در بزرگراه همت با دو تک تیرانداز درگیر شد و موتورسیکلت وی نیز توسط تک تیراندازان به سرقت رفت.

آقاپور در تشریح این حادثه گفت: پس از اجرای نمایش «باغ» با موتور سیکلت خود در اتوبان همت در حال بازگشت به خانه بودم که دو نفر را در حاشیه بزرگراه در حال خفگی دیدم که مردی را به شدت مجروح کردند و کیف او را سرقت کردند.

بلافاصله برگشتم و برای کمک به قربانی برگشتم. تک تیراندازها که قصد فرار داشتند سوار موتورسیکلت خود شدند اما یک خودرو برای جلوگیری از فرار با موتور سیکلت تک تیرانداز برخورد کرد و موتور سیکلت واژگون شد.

وی ادامه داد: تک تیراندازان پس از واژگونی موتورسیکلت آنها با چاقو به سمت من حمله کردند و از ناحیه کتف من را مجروح کردند و با موتورسیکلتم متواری شدند.

این بازیگر با بیان اینکه زخم روی کتفش عمیق است، با یادآوری احتمال آسیب جدی به تاندون بازو خاطرنشان کرد: در بیمارستان پزشکان به من گفتند که چون زخم عمیق است، بهبود و بهبودی او زمان می برد.

در اظهارات اولیه، پزشکان معتقدند که تاندون آسیبی ندیده است، اما نظر قطعی در این زمینه به بهبود زخم و بخیه بستگی دارد تا پس از تصویربرداری مجدد مشخص شود که آیا تاندون آسیب دیده است و نیاز به فیزیوتراپی و جراحی دارد یا خیر.

  4 کشور عربی علیه ایران

آقاپور در پایان درباره وضعیت پیگیری این حادثه از سوی مراجع قانونی گفت: از پلیس آگاهی شکایت کردم. تحقیقات اولیه در مورد موتورسیکلت مات شده رها شده نشان داد که وسیله نقلیه سرقتی نیست. البته به من گفته شد که ممکن است موتورسیکلت اخیرا سرقت شده باشد و هنوز شکایتی در این خصوص صورت نگرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید