شاسی اوروس; خاص ترین و پرفروش ترین مدل تاریخ لامبورگینی

لامبورگینی اوروس شاسی بلند اخیراً چهارمین سالگرد خود را جشن گرفت. این خودرو در 4 دسامبر 2017 معرفی شد و خیلی زود به پرفروش ترین مدل تاریخ لامبورگینی تبدیل شد. این به شرکت کمک کرد تا رکورد خیره کننده ای در گردش مالی و فروش ثبت کند.

موفقیت جهانی اوروس، لامبورگینی را متقاعد کرد تا سایت تولید آگاتا بولونی را توسعه دهد و پس از یک سال و نیم ساخت، دومین کارخانه خود را در این مجموعه افتتاح کند. بر این اساس مساحت این مجتمع تولیدی از 80 هزار متر مربع به 160 هزار متر مربع افزایش یافت و به دنبال آن نیروی کار جدید استخدام شد.

لامبورگینی اوروس با شش حالت مختلف رانندگی (استرادا، اسپرت، کورسا، سابیا، ترا و نیو) و فضای داخلی برای چهار سرنشین، یک شاسی بلند اسپرت لوکس فوق العاده است. موتور 4 لیتری هشت سیلندر توربوشارژ اوروس 641 اسب بخار قدرت و 627 پوند فوت گشتاور تولید می کند.

شتاب صفر تا 96 کیلومتر در ساعت در 3.6 ثانیه و حداکثر سرعت 305 کیلومتر در ساعت، آن را به یکی از سریع ترین SUV های جهان تبدیل می کند.

کارخانه ای که اوروس خط تولید را ترک می کند به منظور افزایش انعطاف پذیری در برنامه های تولید طراحی شده است. این شرایط امکان دسترسی به اطلاعات مختلف در مورد خط تولید کارخانه را فراهم می کند و به کارگران اجازه می دهد تا پیشرفت مونتاژ هر وسیله نقلیه را در هر ایستگاه بررسی کنند.

لامبورگینی قبل از معرفی شاسی بلند اوروس کمتر از 4000 خودرو در سال تولید می کرد، اما با معرفی این مدل، لامبورگینی طی چهار سال گذشته شاهد افزایش تقاضا و سهم بازار بوده و فروش این شرکت بیش از دو برابر شده است. .

  آمار مرگ تاج امروز 1400/11/18

کارخانه دوم لامبورگینی که یک کارخانه کربن خنثی است، یک سالن نقاشی جدید برای پاسخگویی به تقاضا برای مدل Urus ساخته شده است. همچنین مسیری با 13 سطح مختلف در مجموعه جدید لامبورگینی ساخته شد تا شاسی بلند اوروس را برای شرایط مختلف جاده و آب و هوا آزمایش کند.

ساخت یک لامبورگینی اوروس تقریباً یک روز کامل طول می کشد و نرم افزار پیشرفته تمام قسمت های فرآیند تولید را برای ردیابی پیشرفت و بررسی عیوب احتمالی نظارت می کند. این نرم افزار مشابه نمونه هایی است که شرکت های فضایی مانند ایرباس استفاده می کنند.

این امر به ویژه اهمیت دارد زیرا اوروس پس از لامبو رمبو که در سال 1986 معرفی شد، دومین خودرو با پایه بلند لامبورگینی است.

دیدگاهتان را بنویسید