سی و سه زندانی در کشور به دلیل جرائم مالی غیرعمد به آغوش خانواده بازگشتند

از محل مشارکت مالی کارکنان بانک رفاه کارگران

در پی اقدامات خداپسندانه و انسان دوستانه کارکنان بانک رفاه کارگران و به منظور ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت اجتماعی، 33 زندانی جرائم مالی غیرعمد به آغوش خانواده بازگشتند.

سی و سه زندانی در کشور به دلیل جرائم مالی غیرعمد به آغوش خانواده بازگشتند

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی بانک کارگران، این تعداد زندانی جرائم مالی اجباری از ابتدای سال جاری و از محل مشارکت مالی کارکنان بهزیستی کارگران در طرح «طرح عطر مهربانی» آزاد شده اند. “.
بر اساس این گزارش، در مراسم آزادی برخی از مدیران بانک رفاه دیوان عالی کشور، سازمان نظارت بر زندان ها و سایر دستگاه های قضایی استان های فارس، یزد، کردستان، هرمزگان، خراسان جنوبی، ایلام و خوزستان کهگیلویه و بویراحمد حضور داشتند. برگزار شد.
لازم به ذکر است طرح «عطر مهربانی» یکی از طرح های حمایت از بانک کارگران در حوزه مسئولیت های اجتماعی بود که به مناسبت مبعث پیامبر اکرم (ص) و شعبانیه اجرا شد. جذب کارمندان بانک برای رهایی زندانیان از جرایم مالی غیرعمد.
گفتنی است آزادی زندانیان جرائم مالی غیرعمد یکی از مصادیق بارز اقدامات محبت آمیز کارکنان بانک رفاه اجتماعی برای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت های اجتماعی است که تکرار می شود. بارها در سال های اخیر

  خبری از رشد بورس نیست!

دیدگاهتان را بنویسید