سوپرمن پرسپولیس در بلاتکلیفی; سیدجلال حسینی رفت؟

در ضمن، کاپیتان پرسپولیس او در مصاحبه ای رسمی اعلام کرد که قصد خداحافظی ندارد و فعلا می خواهد در مستطیل سبز بازی کند.

حالا آینده سید جلال حسینی که قراردادش با پرسپولیس به پایان رسیده در هاله ای از ابهام قرار دارد. او برای ماندن در پرسپولیس ابراز علاقه کرد اما به نظر می رسد یحیی گل محمدی تمایلی به تمدید قرارداد کاپیتان فصل گذشته پرسپولیس نداشته است.

حال باید منتظر ماند و دید تصمیم یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی این تیم چه خواهد بود. در صورت تصمیم برای ماندن، احتمالا حسینی استعفا می دهد و اگر گل محمدی به این نتیجه برسد که سیدجلال حسینی با وجود محبوبیت و نفوذ حسینی در سال های اخیر، فصل آینده پرسپولیسی نشود، انتظار می رود هواداران از تصمیم سرمربی او حمایت کنند. با ایجاد حواشی و تناقض به حرکت تیم آسیب برساند.

سیدجلال حسینی که در اوایل دهه 90 دو فصل پیراهن پرسپولیس را بر تن کرد و سپس راهی قطر شد و پس از یک سال حضور در نفت تهران به پرسپولیس بازگشت، حالا پنج فصل متوالی کاپیتان محبوب سرخ ها در این تیم است. قهرمان لیگ برتر می شود. شاید به همین دلیل است که او تا این حد در بین هواداران محبوب است و همین محبوبیت، تردیدهایی را برای جدایی او از پرسپولیس ایجاد کرده است.

نمونه های خارجی از وضعیت سیدجلال حسینی و پرسپولیس زیاد است. بوفون، رالوم، کاسیاس، جورجیو کیه لینی، وینسنت کمپانی، اینیستا، ژاوی و غیره. آنها اسطوره ها و کاپیتان های تیمشان بودند که محبوبیت خاصی در بین هواداران داشتند، اما هیچ گاه خبری از این ستاره ها نشد و از آنجایی که باشگاه نمی خواست، قراردادشان را تمدید نکردند، بلکه راهشان را جدا کردند.

  به زودی با سرعت نور به مکان های دور

یحیی گل محمدی هنوز برای سیدجلال حسینی تصمیمی نگرفته است و به همین دلیل هنوز نمی توان به طور قطعی درباره او صحبت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید