سوبارو BRZ 2022; ماشین اسپرت اما تنبل!

438638 342 خبر مرکزی

تویوتا GT86، سوبارو BRZ و Zion FRS محصولات اسپرتی از 3 برند مختلف هستند که همگی بر اساس پلتفرمی موفق و جذاب توسعه یافته اند. بنابراین تنها لوگوی برند این محصولات را از یکدیگر متمایز می کند. GT86 نیز سابقه حضور در بازار ایران را دارد و بسیار محبوب است.

اکنون تصاویر دنیای واقعی در خارج از استودیوی سوبارو BRZ2022 در دسترس هستند که در ادامه به جزئیات بیشتری خواهیم پرداخت.

تغییرات ظاهری نسبت به پلتفرم قبلی در تصاویر قابل مشاهده است. در کل باید گفت که طراحی بدنه با سادگی گذشته فاصله زیادی دارد. موتور 4 سیلندر 2.4 لیتری نیز 228 اسب بخار قدرت و 184 پوند فوت گشتاور تولید می کند.

این پلت فرم از نظر سرعت و شتاب هیچگاه ورزشی سریع نبوده است که شاید با ظاهر و طراحی آن همخوانی نداشته باشد. در مدل جدید شاخص صفر تا 96 کیلومتر برای مدل مجهز به گیربکس دستی معادل 6.5 ثانیه و برای مدل اتوماتیک 6 ثانیه است.

شاخص مصرف سوخت در هر 100 کیلومتر رانندگی در شهر برابر با 9.8 لیتر، در بزرگراه 7.1 لیتر و در حالت ترکیبی 8.7 لیتر است. رینگ های استاندارد در سایزهای 18 اینچی موجود است و از لاستیک های فاق میشلین نیز استفاده شده است.

او در داخل کابین از مواد اولیه با کیفیت و طراحی کاملا اسپرت استفاده می کند. برای نمایش اطلاعات مسافت پیموده شده از صفحه نمایش دیجیتال 7 اینچی استفاده می شود. نمایشگر اصلی در کنسول جلو یک صفحه نمایش لمسی 8 اینچی است که 1 اینچ بزرگتر از مدل قبلی است.

از دیگر ویژگی‌های آن می‌توان به لانچر دکمه‌ای، پشتیبانی از Apple CarPlay و Android Auto در حالت بی‌سیم و ناوبری ماهواره‌ای اشاره کرد. نمایشگرهای LED گرد تهویه شونده نیز بسیار جالب طراحی شده اند و ترکیبی خاص از فناوری و رویکرد طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل را ارائه می دهند.

  سفر وزیر امور خارجه لهستان به اصفهان

در بخش ایمنی نیز می توان به کروز کنترل تطبیقی، هشدار خروج از خط و دستیار حفاظت از خط خودرو، توقف اضطراری خودکار، چراغ بالای سر تطبیقی ​​و … اشاره کرد. قیمت پایه این خودرو حدود 29000 دلار است. در تصاویر استفاده شده برای این مقاله، گزینه فعال قیمت را به 33290 دلار رساند.

دیدگاهتان را بنویسید