“سوئد”؛ بهشت تروریست ها در شمال اروپا

کشور سوئد در سه دهه اخیر یکی از مراکز استقرار منافقین و دولت این کشور نیز از برخی از آنها حمایت کرد تروریست ها یکی دیگر مانند حبیب اسود، رهبر گروه تروریستی حرکت النضال (الاحوازیه) بود.

برخی از منافقین به دلیل آزادی هایی که در آن کشور داشتند، پس از پایان جنگ عراق و ایران علیه ایران، سوئد را انتخاب کردند و در آنجا ساکن شدند. آنها دولت سوئد را در کنار خود می دیدند یا حداقل خطری از آن دولت نمی دیدند. دولت سوئد به همراه چند کشور اروپایی طی فتوای امام خمینی (ره) مبنی بر ارتداد سلمان رشدی، سفارت خود را تعطیل و سفیر خود را از تهران بازگرداند.

اقدامات تخریبی منافقین در سوئد علیه ایران از اولین روزهای حضورشان در آن کشور آغاز شد. منافقین علاوه بر طراحی برخی از اقدامات تروریستی در سوئد، علیه سفارت ایران در سوئد نیز وارد عمل می شوند، همچنین در سال 1388 به سفارت ایران در سوئد حمله کردند.

منافقین هنوز در سوئد حضور دارند و در مقاطع مختلف دست به اقدامات خرابکارانه می زنند. اقدامات انجام شده با حمایت دولت سوئد. در دهه گذشته، با محبوبیت فزاینده اعضای مجاهدین خلق در فضای مجازی، اساتیدی از سوئد، فرانسه و ایالات متحده به آلبانی سفر کردند تا به منافقین نحوه کار در رسانه های اجتماعی و انتشار پیام های خشونت آمیز را آموزش دهند.

** سکوت سوئد در برابر حملات منافقانه به مردم و خبرنگاران

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه خرداد 95 از استکهلم پایتخت سوئد دیدن کرد. تعدادی از منافقین در مقابل هتل محل اقامت ظریف تجمع کرده و بلندگو سر دادند. آنها همچنین به همراه هیئت سیاسی وزارت امور خارجه به خبرنگاران حمله و توهین کردند و پس از متفرق شدن توسط پلیس، خبرنگاران توانستند به فعالیت خود ادامه دهند.

جالب اینجاست که به گفته خبرنگاران اعزامی، نیروهای امنیتی دولت سوئد به خبرنگاران در هواپیما گفته اند که “مراقب منافقین، سلطنت طلبان، هواداران پژاک و گروه های چپ سوئدی باشید و در صورت حمله با آنها درگیر نشوید.”

به گفته مقامات سفارت ایران در سوئد، برخی از روسپی ها و معترضان در سوئد از اعضای مجاهدین هالک و گروه های سلطنت طلب هستند، برخی در ازای دریافت پول و برخی نیز به دلیل درخواست اقامت در دولت سوئد این کار را انجام می دهند.

  قیمت بیت کوین امروز 14/12/1400

منافقین و سلطنت طلبان در جریان انتخابات ریاست جمهوری 1400 در شهر گوتنبرگ نیز به ایرانیان حمله کردند که فیلمی از آن در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان چند ماه پیش در دیدار با همتای سوئدی خود گفت: قابل قبول نیست که روابط ایران و سوئد مورد توطئه گروهک تروریستی منافقین قرار گیرد.

** از بازداشت کودکان مسلمان تا آتش زدن قرآن در سوئد

دولت سوئد علاوه بر حمایت از گروه های منافق و سلطنت طلب و رهایی آنها از خشونت، علیه اسلام و مسلمانان نیز اقداماتی را انجام می دهد، مثلاً فرزندان مسلمان را از خانواده هایشان می گیرد و به خانواده های بی فرزند می دهد. این اقدام به حدی نفرت انگیز بود که فعالان اجتماعی در سوئد با راه اندازی کمپین اینترنتی گسترده ای به نام «ربودن فرزندان ما را متوقف کنید» در شبکه های اجتماعی، محرومیت فرزندان خانواده های مسلمان توسط مقامات سوئدی را محکوم کردند.

توهین به قرآن کریم و مقدسات اسلامی بارها در سوئد تکرار می شود. در سال 1999، چندین افراط گرا و افراط گرا انجیل 99 مسلمانان را متهم به تجاوز کردند، نسخه ای از قرآن در مقابل ساختمان دولت و پارلمان در استکهلم، پایتخت سوئد، و پلیس برای جلوگیری از دسترسی آنها به کتاب اقدام کرد. مسلمانان مقدس چنین نکردند.

** حمایت سوئد از قاتل مردم خوزستان

با دستگیری حبیب اسود مشخص شد که سوئد به مرکزی برای هدایت اقدامات تروریستی علیه ایران در اروپا تبدیل شده است. رهبر جنبش النضال در سوئد مستقر بود و از امکانات دولت سوئد استفاده می کرد. آسود در جلسات دادگاه خود به حمایت عمومی دولت های سوئد و عربستان سعودی از خود و همکاری با منافقین و گروهک پژاک اعتراف کرد. وی گفت: دانمارک و سوئد شرایط زندگی را برای ما فراهم کردند و می دانستند که ما تجزیه طلب هستیم و علیه جمهوری اسلامی ایران کار می کنیم.

  طرز تهیه ساندویچ پنیر با نان سیر; خوشمزه و بی دردسر

بمباران در استان های اهواز، دفول و آبادان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان، اداره مسکن و شهرسازی اهواز، اداره کل محیط زیست اهواز، بمباران خطوط انتقال نفت خوزستان و محورهای انتقال نفت اهواز، آبادان و ماهشهر از جمله اقدامات حرکات -گروه نیدال در سال 1384. منجر به شهادت حدود 300 نفر اعم از مرد، زن، کودک و بزرگسال و تمامی اقوام شد.

این گروه همچنین در 31 شهریور 97 با همکاری سایر گروه های تروریستی به رژه مسلحانه رفت و 25 نفر از جمله یک کودک را کشت و 249 نفر را مجروح کرد.

** به رهبری یک جاسوس هسته ای از سوئد

احمدرضا جلالی یکی دیگر از افراد ساکن سوئد است که تحت رهبری آن کشور و رژیم صهیونیستی علیه ایران دست به اقدام می زند. او با وجود اینکه متولد تهران بود، برای ادامه تحصیل و اخذ اقامت به سوئد رفت و سپس به ایران بازگشت. همسر جلالی کارشناس آژانس بود و آژانس علاوه بر اطلاعات پروژه های آژانس، اسامی و اطلاعات تعدادی از مقامات آژانس و وزارت دفاع را در اختیار افسران موساد قرار داد.

جلالی همچنین اطلاعاتی در مورد تاسیسات هسته ای، نامه های مقامات ارشد سازمان انرژی اتمی، وزارت دفاع، سازمان های مرتبط و طرح ها و نقشه های ساختمانی آنها را به مقامات موساد ارائه کرد. وی اذعان داشت که سامانه ها را آلوده کرده است و بر اساس شواهد موجود و اظهارات کارکنان وزارت دفاع، در همین مدت یک حمله ویروسی به سامانه های این مرکز با تیرهای درخشانی که انتقال داده ها را پوشش می دهد، انجام شده است. به سیستم های بسیاری از مردم. ، متصل است.

به گفته دادستان عمومی و انقلاب تهران، جلالی 8 بار به ملاقات با عوامل اطلاعاتی خارجی و دریافت کمک مالی اعتراف کرده است.

** دخالت قوه قضائیه سوئد و منافقین در پرونده حمید نوری

حمید نوری در نوامبر 1998 برای حل و فصل اختلافات خانوادگی دخترخوانده خود راهی استکهلم سوئد شد اما در بدو ورود به فرودگاه دستگیر شد. وی از اعضای سابق قوه قضائیه است و گفته می شود یکی از سازمان دهندگان دادگاه های منافقین در سال 67 بوده است.

  با فروش به دیگران درآمد کسب کنید

در 30 نوامبر دو نفر از اعضای گروهک منافقین گزارشی حاوی ادعاها و اتهامات علیه نوری از طریق سرویس حقوقی انگلستان به مقامات سوئد ارائه کردند و همزمان نوری را به بهانه حل اختلاف خانوادگی به سوئد بردند. دادستان سوئد بدون انجام تحقیقات دقیق، با توجه به اظهارات و خاطرات چند تن از منافقین، خواستار صدور حکم قضایی برای دستگیری و بازداشت نوری شد.

از زمان دستگیری نوری تا تکمیل به اصطلاح تحقیقات و کیفرخواست در 5 مرداد 1400 21 ماه طول کشید و در این مدت در سلول انفرادی به سر می برد. در این مورد، دولت سوئد تحت مسئولیت خود بر اساس کنوانسیون 1963 وین در مورد روابط کنسولی برای اطلاع سفارت جمهوری اسلامی ایران در استکهلم از این بازداشت اقدامی نکرده و خانواده وی را مطلع نکرده است. با گذشت حدود دو سال از دستگیری وی، علیرغم اینکه خانواده این شهروند ایرانی دو بار به سوئد سفر کرده اند، مقامات سوئدی به آنها اجازه ملاقات نداده اند.

بعلاوه علیرغم اینکه آقای نوری از ضعف بینایی رنج می برد و بارها از مسئولین زندان درخواست کرده بود که به چشم پزشک مراجعه کنند و از عینک استفاده کنند، اما با درخواست وی موافقت نشد.

به گفته دبیر ستاد حقوق بشر کشورمان، با نوری در زندان نیز رفتارهای غیرانسانی و تحقیرآمیز صورت گرفته است. وی علاوه بر ضرب و شتم و شکنجه مکرر توسط افسران سوئدی، در حضور پلیس به طور کامل برهنه شد که با وجود شکایت قربانی، به آن رسیدگی نشد.

%C2%AB%D8%B3%D9%88%D8%A6%D8%AF%C2%BB%D8%9B+%D8%A8%D9%87%D8%B4%D8%AA+%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7+%D8%AF%D8%B1+%D8%B4%D9%85%D8%A7%D9%84+%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7 خبر مرکزی

این اقدامات در حالی صورت گرفت که سوئد مدعی حمایت از حقوق بشر بوده و همواره به قطعنامه های حقوق بشری علیه ایران رای مثبت داده است.

طنز ماجرا از این قرار است که در هفتمین جلسه محاکمه حمید نوری در سوئد، پیامک تبریک نوروزی رئیس جمهور سابق به صورت سامانه ای برای تمامی شماره های تلفن همراه فعال ایرانی ارسال شد و به عنوان یکی از تلفن های همراه نوری در حافظه تلفن همراه نوری قرار گرفت. اسناد وکلای منافقین در پرونده علیه نوری مطرح شده است!

دیدگاهتان را بنویسید