سه مدرسه شیمی دانش در سه روستای لرستان افتتاح شد

با حضور کارکنان بنیاد یاس و جمعی از کارکنان محلی؛

با حضور کارکنان موسسه خیریه یاس وابسته به گروه مالی گردشگری و جمعی از مسئولان محلی سه مدرسه در سه روستای استان لرستان افتتاح شد.

سه مدرسه شیمی دانش در سه روستای لرستان افتتاح شد

به گزارش خبری به نقل از روابط عمومی گروه مالی گردشگری، سه مدرسه در کیمیا دانش شامل یک مدرسه در روستای مگسان بروجرد، یک مدرسه در بیگ وردی علیا در خاوه در دلفان و یک مدرسه در سرتپه در شهر بروجرد
مدارس مناطق کم برخوردار استان لرستان توسط موسسه خیریه یاس مرتبط با گروه مالی گردشگری ساخته شده است.
مرتضی کامی، مدیرعامل اسبق بانک گردشگری و مدیرعامل گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری «سمگا» روز جمعه در مراسم افتتاحیه این مدارس، ائمه جماعات این مناطق، بخشداران، مسئولان آموزش و پرورش، اداره کل نوسازی مدارس و نماینده مجمع خیرین مدرسه ساز که داشتند. در این مراسم دانش آموزان با لباس محلی ضمن خوشامدگویی به مسئولان و ابراز خوشحالی از افتتاح این مدارس.
بنیاد خیریه یاس از بدو تاسیس تاکنون در مجموع 29 مدرسه در نقاط مختلف کشور به ویژه در مناطق کم برخوردار کشور ساخته و تحویل داده است. در حال حاضر هزاران دانش آموز در این مدارس مشغول به تحصیل هستند.
فعالیت های انجام شده در موسسه خیریه یاس با حمایت و مساعدت بانک جهانگردی می باشد. بانک گردشگری 100 شعبه در سراسر کشور دارد و بنیاد یاس در نظر دارد برای هر شعبه بانک یک مدرسه بسازد که در مجموع 100 مدرسه در مناطق کم برخوردار کشور ایجاد شود.
عملیات اجرایی این مدارس از خرداد ماه سال گذشته آغاز شد.
موسسه خیریه یاس زیر نظر گروه تامین مالی گردشگری فعالیت می کند.

  جزئیات جدید مرگ مغزی مهنوش جعفری دختر نخبه اهواز

WhatsApp Image 2022 05 18 at 21.18.32 خبر مرکزی

WhatsApp Image 2022 05 18 at 21.18.33 خبر مرکزی

دیدگاهتان را بنویسید