سه شرکت از گروه مالی گردشگری در صدر ارزیابی واحدهای پیشرو در کیفیت و نوآوری می درخشند.

همزمان با روز ملی کیفیت، در «اجلاس ملی ارزیابی واحدهای پیشرو کیفیت و نوآوری» که آبان ماه امسال در تهران برگزار شد، به سه شرکت تابعه گروه مالی گردشگری جوایز اهدا شد.

سه شرکت از گروه مالی گردشگری در صدر ارزیابی واحدهای پیشرو در کیفیت و نوآوری می درخشند.

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، در نشست مذکور شرکت های «توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان»، «احیای فولاد بافت» و «مجتمع فولاد صنعت بناب» موفق به دریافت لوح افتخار و تندیس در کیفیت و نوآوری
شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن سیرجان ماهان سیرجان موفق به دریافت نشان شایستگی کیفیت و بهره وری سازمانی در “اجلاس سراسری قدردانی واحدهای پیشرو در کیفیت و نوآوری” شد.
در این جلسه به شرکت های احیای فولاد بافت و مجتمع فولاد صنعت بناب نیز لوح و تندیس طلا اهدا شد.
نشست ملی قدردانی واحدهای پیشرو در کیفیت و نوآوری به مناسبت روز ملی کیفیت و یادآوری جایگاه کیفیت در فرآیند توسعه پایدار با حضور 68 شرکت در آبان ماه جاری در تهران برگزار شد. سال .
شرکت فرآوری صنایع و معادن سیرجان ماهان یکی از زیرمجموعه های هلدینگ ماهان و واحد اجرایی آن در بخش معدن می باشد که در حال حاضر وظیفه استخراج و فروش سنگ آهن از توده معدنی گل گهر شماره 5 سیرجان را بر عهده دارد.
مجتمع فولاد بناب صنعت با نیروهای متعهد، متخصص و پیشرفته در حال حاضر یکی از جوان ترین و فعال ترین مجتمع های فولادی کشور است که محصولات فولادی خود را با بهترین کیفیت روانه بازارهای داخلی و خارجی می کند.
کارخانه احیای فولاد بافت بزرگترین و تنها مجتمع بزرگ صنعتی منطقه در سه شهرستان بافت، رابر و ارزوئیه است که در سال 1388 افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

  ساده ترین راه برای خرید بیمه شخص ثالث را از دست ندهید!

دیدگاهتان را بنویسید