سهند و سپهر; خودروهای جدید شرکت سایپا

رئیس مرکز روابط و امور بین الملل و دبیر کمیته ثبت محصولات گروه خودروسازی سایپا ضمن اعلام اسامی دو محصول بعدی این مجموعه از تحویل شاهین و آریا CVT و ساینا و کوئیک جی ایکس با ارتقاء یافته خبر داد. موتورها

امیرحسین تابع جماعت گفت: در پی ثبت نام محصول جدید کراس سایپا با نام اطلس، سدان جدید سهند سایپا به تولید انبوه و روانه بازار می شود. وی افزود: یکی دیگر از محصولات جدید سایپا خودرو، وانت شهری جدید است که با برند سپهر تولید و روانه بازار می شود.

رئیس مرکز ارتباطات و روابط بین الملل گروه سایپا تاکید کرد: ساخت کشور. همچنین هویت ملی و ایرانی آنها را به هم پیوند دهند.

دبیر کمیته ثبت محصولات گروه خودروسازی سایپا همچنین برنامه تحویل محصولات شاهین و آریا اتوماتیک را یادآور شد و تصریح کرد: شاهین اتوماتیک و آریا اتوماتیک مجهز به گیربکس CVT ساخت شرکت پانچ بلژیک و هر دو محصول دارای نشان CVT به عنوان نمادی هستند. گیربکس مورد استفاده در تولید و به بازار عرضه خواهد شد.

تبه جماعت در بخشی دیگر از سخنان خود به عرضه نوع جدید ساینا و کوییک فیس لیفت سایپا اشاره کرد و افزود: دو محصول ساینا و کوییک جی که قبلا با موتور M15 تولید می شدند به موتور جدید ارتقا یافته M15GSI نیز مجهز هستند. و نوع C GX آن در بازار خودرو کشور عرضه خواهد شد.

وی در پایان به تغییر املای درب صندوق عقب خودروهای تولیدی سایپا اشاره کرد و افزود: مقام ارشد وزارتخانه، مدیران ارشد وزارت صمت و مدیران ارشد گروه سایپا توجه ویژه ای به حفظ زبان فارسی دارند. ثبت نام و نوشتن تا پایان سال نام تمامی محصولات گروه سایپا بر روی بدنه خودرو به فارسی تغییر می کند.

  پیش بینی مقدس نتایج جام جهانی ایران

دیدگاهتان را بنویسید