سمند در سنگال تاکسی شد

معاون صادرات و امور بین الملل گروه صنعتی خودرو ایران از فعال شدن مجدد سایت این شرکت در سنگال و تولید و عرضه خودرو در بازار کشور خبر داد.

کیانوش پورمجیب در این باره گفت: با تمدید کنوانسیون امداد از سوی دولت سنگال، اقدامات لازم برای فعال سازی مجدد سایت تولید خودرو ایران در کشور به نام «سانیراناتو» انجام شد و در نهایت منجر به تولید و عرضه محصولات ایران خودرو شد. در فروشگاه. شد.

وی با اشاره به استراتژی صادرات کنونی ایران خودرو مبنی بر توسعه سهم بازار ایران خودرو در خارج از کشور، حمایت همه جانبه مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره ایران را عامل مهمی در احیای سایت در سنگال دانست و افزود: داکار در حال از سرگیری مجدد اقتصادی هستیم. ، تجارت و فعالیت های تولیدی در سنگال.

پورمجیب با بیان اینکه در فاز اول تولید سمند با استفاده از تاکسی آغاز شد، افزود: محصولات دیگری نیز برای بررسی نیاز و سلیقه مشتریان این کشور به بازار سنگال عرضه می شود.

وی با بیان اینکه علیرغم محدودیت های بین المللی، تلاش ایران خودرو برای احیای این تاسیسات مثمر ثمر بوده است، گفت: محموله های سفارش طرف سنگالی حمل و مونتاژ و تحویل سمند تاکسی آغاز شده است.

معاون صادرات و امور بین الملل خودرو ایران از اعزام دومین محموله مونتاژ خودرو خبر داد و گفت: با فعال سازی سایت در سنگال، اهداف صادراتی منطقه آفریقا را با سهولت بیشتری دنبال خواهیم کرد. وی افزود: در نظر داریم سایر محصولات گروه صنعتی ایران خودرو از جمله محصولات تجاری سنگین و نیمه سنگین و موتورسیکلت را به سنگال صادر کنیم.

  واکنش بیژن مژائیان به درگذشت جوان سنندجی + عکس

دیدگاهتان را بنویسید