سلاخی خانوادگی به دست داماد

424335 217 خبر مرکزی

مردی انتقام جو در یک جنایت از پیش طراحی شده همسر سابق خود را به همراه مادر و خواهرش کشت.

پردیس کرمانشاه از اولین ساعات بامداد پنجشنبه هفتم باخمن با شلیک پی در پی داماد انتقام جو و داد و فریاد یک پسر بچه شش ساله آغاز شد و پلیس در محل حاضر شد و با اهالی محله تماس گرفت. . بررسی های اولیه حاکی از آن است که سه زن در این حادثه جان باختند.

مامورانی که تشخیص دادند مقتول یک زن میانسال و دو دختر او هستند از همان ابتدا متقاعد شدند که قاتل فردی شناخته شده و مرتکب جنایت شخصی شده است. در این میان پسر یکی از قربانیان شاهد جنایتی بود و معلوم شد پدرش این قتل را انجام داده است. بدین ترتیب مدارک لازم به دست آمد و مرد جنایتکار دستگیر شد.

سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در خصوص این جنایت گفت: در پی یک قتل عام خانوادگی در شهر کرمانشاه و گزارش به پلیس، بلافاصله تیم هایی از ماموران در محل حاضر شدند. این افسر پلیس افزود: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد قاتل داماد و خواهرزاده سابق خانواده یکی از قربانیان است که حدود پنج سال پیش از همسرش که دختر خانواده بود جدا شده بود.

در تحقیقات پلیسی مشخص شد قاتل به عنوان مهمان وارد خانه شده و به بهانه اینکه شب را سپری کرده در منزل مقتول اقامت کرده است.

سردار جاویدان یادآور شد: نیمه های شب داماد سابق خانواده به همسر 31 ساله سابقش، مادرشوهر 55 ساله اش که خاله و 35 ساله وی نیز بود، شلیک کرد. خواهر همسر پیر در اقدامی دیوانه وار با اسلحه کلت هر سه را کشت.

  درخواست پدر و مادر مهشاد و ریحانه از قوه قضائیه

جاویدان با ابراز تاسف از وقوع این حادثه گفت: یکی دیگر از موضوعات ناراحت کننده این حادثه دردناک حضور پسر بچه شش ساله ای است که فرزند مشترک قاتل و مقتول در زمان جنایت در خانه بوده است. عمه اش

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در خصوص دستگیری قاتل چهار ساعت بعد گفت: پس از تکمیل تحقیقات، پلیس به سرعت عملیات شناسایی خود را برای شناسایی قاتل فراری آغاز کرد و ماموران موفق به شناسایی مخفیگاه وی در یکی از مناطق حاشیه شهر کرمانشاه شدند. “

پس از شناسایی مخفیگاه قاتل، منطقه در محاصره کامل ماموران آگاهی و شهر کرمانشاه قرار گرفت و حوالی ساعت هشت صبح پنجشنبه و کمتر از چهار ساعت پس از جنایت هولناک، پلیس موفق به دستگیری این مرد شد.

سردار جاویدان در تشریح علت و انگیزه قتل گفت: متهم دستگیر شده در ابتدا به قتل همسر، مادر و عروس سابق خود اعتراف کرد و در بازجویی های اولیه انگیزه خود را از این اقدام کینه توزی و نفرت در آنها اعلام کرد. قلب ها. .

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به ادامه بازجویی ها از قاتل دستگیر شده گفت: تحقیقات تکمیلی پلیس در حال حاضر برای مشخص شدن علت و انگیزه این حادثه دردناک ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید