سقوط 5 تیر چراغ برق در بزرگراه آزادگان

سارقانی که قصد سرقت پیچ تیرهای برق در محدوده بزرگراه آزادگان و سقوط پنج گلوله در وسط بزرگراه را داشتند، توسط پلیس صوفیه بازداشت شدند.

سرهنگ علی همهانی معاون آموزشی و فرهنگی پلیس راهور تهران روز گذشته از سقوط پنج چراغ راهنمایی در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان خبر داد و گفت: ساعت 9 صبح پنجشنبه پنج چراغ راهنمایی در شرق به غرب. مسیر بزرگراه آزادگان قبل از پل سعیدی در منطقه علی آباد قاجار به سوارکار سقوط کرد.

این حادثه که اگرچه منجر به انسداد کامل محور شد اما خوشبختانه تلفات جانی نداشت. پس از این حادثه یکی از جدی ترین گمانه زنی ها درباره سقوط این تیرآهن ها سرقت آنها توسط سارقان بود که در این رابطه خبرنگار ایسنا با پلیس تهران تماس گرفت.

مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران در این خصوص گفت: پس از وقوع این حادثه به دستور سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس صوفیه، تیمی از ماموران اطلاعات، پیشگیری و امنیت موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. زیرا این اقدام از حساسیت خاصی برخوردار بود.

با بررسی ها و بررسی های انجام شده مشخص شد این حادثه توسط فرد یا افرادی پس از بازکردن پیچ چراغ برق صورت گرفته و همین موضوع باعث تشدید رسوایی سرقت شده است. در نهایت پلیس با شناسایی دو مردی که قصد سرقت پیچ ها را داشتند، طی عملیاتی آنها را دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.

در جریان دستگیری این افراد که معتاد هم بودند تعداد زیادی پیچ مسروقه کشف شد و دستگیرشدگان به جرم سرقت این پیچ ها اعتراف کردند و مدعی شدند قصدشان سرقت پول برای خرید مواد مخدر بوده و قبل از آن نرده ها را نیز سرقت کرده اند. وسط بزرگراه

  کشف یک عدد اسکناس تومانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پل پایتخت، ماموران نیز نسبت به شناسایی مولچر این اموال اقدام و وی را دستگیر کردند.

پرونده در حال حاضر در دست بررسی است و به زودی به دادسرا ارسال خواهد شد.

چندی پیش سرقت قطعاتی از پل در غرب تهران سر و صدای زیادی به پا کرد و سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی این شهر گفت: سارقان و عاملان این سرقت مدت ها قبل از رسانه ای شدن موضوع دستگیر شدند. ” هزاران پیچ مسروقه از روی پل که در ده ها گونی ریخته شده بود پیدا کردیم و به شهرداری تهران تحویل دادیم.

وی ادامه داد: متأسفانه با دستگیری این افراد مشخص شد که سارقان عامل همان پل بوده و البته توسط پلیس به مراجع قضایی تحویل داده شده و در زندان به سر می برند. این افراد در حالی که با مشکلات جدی ایمنی پل مواجه بودند، پل را باز کرده و به سرقت بردند.

دیدگاهتان را بنویسید