سقوط مرگبار کودک 5 ساله بر اثر توپ

417550 509 خبر مرکزی

پسر بچه 5 ساله ای که توپش از پنجره اتاق کوچه پرتاب شده بود با افتادن به دنبال توپ از پنجره سقوط کرد و تعادل خود را از دست داد.

ظهر جمعه 12 آذرماه صدای مهیبی در یکی از کوچه های خیابان نواب شنیده شد. اهالی محل با شنیدن صدا بلافاصله به کوچه رفتند و با صحنه تلخی مواجه شدند.

پسر بچه 5 ساله ای غرق در خون روی زمین افتاده بود و در چند قدمی آن توپی بود. یکی از اهالی با دیدن این صحنه شروع به جیغ زدن و التماس برای نجات پسر کرد.

آمبولانس ها در محل حاضر شدند اما پسر 5 ساله بلافاصله جان باخت. با مرگ پسر، پرونده به بازپرس محمد شعبانی گزارش شد و تحقیقات به دستور بازپرس جنایی ادامه یافت.

مادر این کودک در جریان تحقیقات به تیم جنایی گفت: من در طبقه چهارم زندگی می کنم، لحظاتی قبل از این حادثه همسایه طبقه پایین زنگ خانه ما را به صدا درآورد و از من خواست تا در نصب پرده به او کمک کنم. پسرم داشت با توپش بازی می کرد و من او را در خانه تنها گذاشتم و به کمک همسایه رفتم. دقایقی بعد صدای وحشتناک سقوط را شنیدم که با زن همسایه از کوچه پایین آمدیم و دیدم فرزندم روی زمین در حال خونریزی است.

در بازرسی تیم تحقیق مشخص شد که توپ کودک 5 ساله در حین بازی از پنجره به بیرون پرتاب شده و کودک به دنبال توپ بوده و از پنجره به بیرون نگاه می کند که ناگهان تعادل خود را از دست داده و از طبقه چهارم به پایین سقوط کرده است.

  1474 تولد مادر از 10 تا 14 سال در سال 1400

جسد به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای کیفری صوفیه تحویل پزشکی قانونی شد و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

منبع: روزنامه ایران

دیدگاهتان را بنویسید