سقوط مرگبار دختر 20 ساله فراری از خانه

اصرار عجیب دختر جوان برای ملاقات با نامزدش پایان وحشتناکی داشت. او که تصمیم به فرار از خانه گرفت، سعی کرد با طناب به کوچه طبقه سوم برسد اما در میانه راه طناب از دستش افتاد و سقوط کرد.

حادثه دردناکی اواخر هفته گذشته در یکی از محله های مشهد رخ داد. دختر 20 ساله ای قصد داشت از روی تراس طبقه سوم طناب بزند تا خود را به کوچه برساند که ناگهان تعادل خود را از دست داد و سقوط کرد.

این حادثه در یک چشم به هم زدن اتفاق افتاد و شاهدان با دیدن صحنه صحنه اورژانس را دیدند و دختر جوان که به شدت مجروح شده بود به بیمارستان منتقل شد اما تلاش پزشکان برای نجات او بی نتیجه ماند و او را از دست داد. زندگی به دلیل شدت جراحاتش.پدر.

در پی مرگ دختر جوان، پرونده به قاضی صادق صفری، بازپرس جنایی مشهد معرفی شد.

وی توضیح داد: از زمانی که همسرم فوت کرد تمام تلاشم این بود که از فرزندانم به خوبی مراقبت کنم تا اینکه چند وقت پیش متوجه شدم دخترم به مردی میانسال علاقه دارد. این مرد با قول دادن و پیشنهاد ازدواج دخترم را فریب داد و دخترم پذیرفت.

با اینکه همسر و سه فرزند داشت به دخترم پیشنهاد ازدواج داد اما ما به شدت با ازدواج آنها مخالفت کردیم و نپذیرفتیم اما ظاهرا علاقه آنها به یکدیگر ادامه داشت.

شاکی درباره روز حادثه گفت: بعدازظهر بود و در خانه بودم که دخترم از سر کار به خانه آمد. لباساشو عوض کرد و گفت داره میاد بیرون. وقتی پرسیدم «کجا می روی؟» پاسخ داد که با خواستگارش است و با شنیدن این جمله عصبانی شدم و گفتم حق خروج از خانه را ندارد. سپس در آپارتمان را قفل کردم و دخترم که ناراحت بود با عصبانیت به اتاقش رفت و در را بست.

  پوتین: ما تورم را کنترل کردیم

زن میانسال ادامه داد: فکر می کردم فکر خروج از خانه از بین رفته است اما اشتباه می کردم. ظاهراً زمانی که دخترم در اتاقش بود خواستگارش به خانه ما آمد و وقتی فهمید من او را از خانه بیرون نمی‌دهم با او تلفنی صحبت کرد که باعث شد دخترم تصمیم بگیرد خانه را ترک کند. مخفیانه

مادر متوفی افزود: اتاق دخترم به تراس راه داشت و برای رسیدن به کوچه طناب به پایه کولر بالکن بست و سپس قصد داشت از آن برای پایین رفتن استفاده کند که ناگهان سقوط کرد و جان خود را از دست داد. شکایت مادر متوفی در حالی بیان شد که تحقیقات بازپرس نشان می داد نامزدش در هنگام سقوط دختر جوان حضور داشته است.

دوربین مدار بسته ساختمان بعدی لحظه تلاش متوفی برای فرار با طناب از خانه را ثبت کرد اما هنوز مشخص نیست که طناب توسط خواستگاری میانسال به دختر داده شده است یا او آن را آماده کرده است. خودش.

از سوی دیگر خواستگار میانسال در تحقیقات گفت که وی و متوفی قصد فرار با هم داشتند، زیرا خانواده دختر مخالف ازدواج آنها هستند و به همین دلیل قصد فرار داشتند که این حادثه رخ داد. در این شرایط بازپرس سافاری دستور ویژه ای را برای رسیدگی به این پرونده صادر کرد تا مشخص شود خواستگار خواستگار میانسال در سقوط مرگبار وی نقش داشته یا تنها اقدام متوفی باعث این حادثه شده است.

منبع: همشهری

دیدگاهتان را بنویسید