سفر به کشورهای توریستی خارجی با نازلترین قیمت

فرادید| با توجه به کاهش سفرهای توریستی و سفرهای خارجی توسط ایرانیان، در این گزارش کشورها و مکان هایی که هزینه کمتری برای مسافران دارند را قرار داده ایم تا با کمترین هزینه سفری خاطره انگیز را تجربه کنند.

به گزارش فرادید؛ افزایش ارزش دلار در سال های اخیر تاثیر بسزایی در سفر و سفر ایرانیان به خارج از کشور داشته است. دلیل این امر این است که گرانی دلار باعث گران شدن بلیت می شود و به گفته مسافران سفر به خارج از کشور با هزینه های غیرقابل کنترلی همراه است و اصلا به صرفه نیست.

هند یکی از کشورهایی است که نه تنها همیشه برای ایرانیان جذاب بوده است، بلکه نسبت به سفرهای دیگر دسترسی بیشتری دارد.

سفر به خارج از کشور با نازلترین قیمت!
هزینه های سفر به هند

طبق گزارش هایی که تاکنون برای سفر به هند منتشر شده است، به نظر می رسد قیمت غذا و اقامت در هتل در این کشور هزینه چندانی ندارد و تنها مسافر باید مکان یا غذای ارزان تری را انتخاب کند. به طور کلی بستگی به انتخاب خود فرد دارد.

جدا از قیمت این دو مورد، قیمت بلیط هواپیما یکی از ارکان مهم برای سفر به این کشور است و قطعا گرانتر است.

اما بستگی به خود فرد نیز دارد و می تواند بلیط ارزان تری را انتخاب کند و همچنین مکان و غذای خود را انتخاب کند.

فرد با خرید بلیط چارتر هواپیما می تواند هزینه های سفر خود را به نصف کاهش دهد و یا اگر بلیت نود دقیقه ای تهیه کند درصد قابل توجهی از هزینه های خود را کاهش دهد.

  درمان "واریس" با درمان های ترکیبی

اما اگر بخواهیم بلیط ارزان برای سفر انتخاب کنیم، در حال حاضر قیمت بلیط هواپیما تهران دهلی فارغ از بلیط های چارتری یا سیستمی از 3 میلیون و 800 هزار شروع می شود و گران ترین بلیط این مقصد تا 6 درصد است. در هر 200000 جلد

سفر به خارج از کشور با نازلترین قیمت!
سفر به تفلیس گرجستان

گرجستان یکی دیگر از کشورهای ارزان قیمتی است که ایرانیان می توانند به آن بروند، زیرا در لیست کشورهایی قرار دارد که مسافران می توانند بدون ویزا به آن سفر کنند.

بلیط چارتر در این کشو نیز ارزان است. به عنوان مثال قیمت بلیط سیستمی 3 میلیون و 500 هزار تن است که تنها با پرداخت 300 هزار تن می توان به این کشور پرداخت.

سفر به خارج از کشور با نازلترین قیمت!
کشور دوست ایران: ترکیه

سفر به ترکیه به دلیل وجود دو شهر توریستی و جذاب استانبول و آنکارا همواره برای مسافران ایرانی جذاب بوده است.

قیمت بلیط سیستمی این مسیر از 4000000 تن شروع می شود و تا 9000000 تن بلیت دارد اما اگر می خواهید مانند دو سفر دیگر بلیط چارتر تهیه کنید باید کمی صبر کنید و به سایت فروش بلیط مراجعه کنید.

با جستجوی بیشتر می توان بلیطی با قیمت زیر 1500000 تن تهیه کرد.

البته یک نکته مهم وجود دارد. لازم به ذکر است که سفر در استانبول و اطراف آن هزینه های بالایی دارد. این بدان معناست که مسافر نباید به فکر یک سفر طولانی مدت باشد و فکر کند بلیط ارزان است.

سفر به خارج از کشور با نازلترین قیمت!
هزینه سفر به ارمنستان

یکی از جذاب ترین و در عین حال ارزان ترین کشورهایی که می توانید برای سفر خود انتخاب کنید ارمنستان و شهر ایروان است چرا که برای رفتن به این کشور نیازی به خرید بلیط هواپیما ندارید.

  علی دایی خرید کارخانه فولاد را تکذیب کرد

اگر سفر با قطار و اتوبوس آزارتان نمی دهد، سفر زمینی ارزان ترین گزینه است. دلیل آن این است که زمان رسیدن به ایروان با اتوبوس بیش از 24 ساعت است.

البته این نکته را هم نباید فراموش کرد که سفر با اتوبوس هزینه های شما را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و این کشور نیازی به ویزا ندارد.

سفر به خارج از کشور با نازلترین قیمت!
بلغارستان، یک تجربه لذت بخش

یکی از جذاب ترین کشورها با دیدنی های طبیعی بسیار بلغارستان است. اما اگر می خواهید با قیمت کمتری به این بهشت ​​گمشده سفر کنید، باید دو فصل تابستان یا زمستان را برای سفر خود انتخاب کنید، در غیر این صورت با هزینه های بالای خرید بلیط هواپیما و هزینه های سفر مواجه خواهید شد.

تورهای وارنا معمولا 8 روز و 7 شب است که قیمت آن بسته به خط هوایی، کلاس هتل و اتاق متفاوت خواهد بود. اما به طور کلی قیمت تور وارنا به مدت 7 شب و 8 روز از 6900000 تن شروع خواهد شد.

البته اگر فرد تمایلی به استفاده از تور نداشته باشد هزینه کمتری خواهد داشت. مثلا می تواند ابتدا به ترکیه و سپس از طریق زمینی به بلغارستان برود.

البته باید توجه داشت که سفر ارزان به این معنا نیست که بتوانید بهترین نقاط جهان را با کمترین قیمت ممکن کاوش کنید. بلکه سفر ارزان به این معناست که بتوانید بهترین سفر خارج از کشور را با اقتصادی ترین و به صرفه ترین قیمت انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید