سریال تابستانی 1401 پایگاه خبری افکارنیوز

تابستان در راه است و شبکه های تلویزیونی مانند سال های گذشته در حال پخش هستند سری جدید ادامه دادن. سریالی که در ژانرهای مختلف تاریخی، کمدی، علمی تخیلی و اجتماعی روی آنتن می رود.

با پایان یافتن مراحل فنی فصل اول سریال مستوران به کارگردانی سید جمال سید خاتمی و مسعود آپارور و تهیه کنندگی عطا پناهی، پخش این سریال به زودی از شبکه یک سیما آغاز می شود.

نمایش دادن ” اسرار امیز در بیش از 13 لوکیشن مختلف اجرا می شود و فصل اول این سریال در 26 قسمت با نگاهی به داستان های کهن ایرانی ساخته شده است.

حمیدرضا آذرنگ، نازنین فراهانی، رویا میرعلمی، بیژن بنفشه‌کا، الهام جعفرنژاد، عیسی یوسفی‌پور، رابعه اسکویی، صفا آقاجانی، مزدک رستمی، رسول نقوی، حامد محمودی، جدارالله حاجی حاجی اولین فصل جلوی دوربین رفتند. “.

سریال وضعیت زرد

فصل اول” سریال وضعیت زرد به کارگردانی مجید رستگار و تهیه کنندگی حامد بامروت نژاد در 6 قسمت از شنبه 21 خرداد تا پنجشنبه 26 خرداد روی آنتن می رود.

مهران رجبی، مریم سعادت، زین عابدین تگی پور، بهار داورزنی، حسام خلیل نژاد، آرش ماهانکیا و مهدی رضایی بازیگران اصلی این سریال هستند، این سریال در قالب طنز موقعیتی است. طرح داستان این سریال دارای خطوط سیاسی است و خط داستانی و شخصیت های آن شامل شش شخصیت محوری است که هر کدام شخصیت ها، داستان و خطوط خاص خود را دارند.

حالت زرد

در فصل اول سریال با داستانی مواجه شدیم که یکی از شخصیت های اصلی آن یک طراح سانتریفیوژ بود که توسط سازمان انرژی اتمی اخراج شد. البته مشکلات موضوعات اجتماعی، اقتصادی و مجازی نیز حول محور این سریال می چرخد.

  خلاصه بازی سوریه 0-3 ایران; تیم ملی یک پله صعود کرد

این سریال شنبه تا پنجشنبه ساعت 21:30 روی آنتن می رود و روز بعد ساعت 9:40 صبح، 16:20 و 1:30 بامداد دوباره پخش می شود.

سریال تازه وارد

سریال تازه وارد به تهیه کنندگی محمدجواد موحد و کارگردانی چند هنرمند جوان به تهیه کنندگی باشگاه فیلم سوره و تهیه کنندگی خانه تولیدات جوان از رادیو و تلویزیون، اندکی بعد از سریال «حکم رشد» از شبکه سه سیما پخش می شود.

رضا بنفشه خواه، محمد نادری، آشا محرابی، امیرمحمد زند، الهام طهموری، مریم خدارحمی، علی عامل هاشمی، سهی بانو ذوالقدر و سپیده خداوردی از جمله بازیگران این سریال هستند.

سریال تابستانی 1401

هشت کارگردان جوان یازده قسمت از جمله حسن حبیب زاده، رضا محبی، میلاد محمدی، سجاد معارفی، رضا کشاورز، احمد حیدریان، محسن امانی و محمدجواد صالحی ساخته شده اند.

تولد موضوعی «تازه وارد» است که در ژانر خانوادگی-اجتماعی خلق شده است. این اثر اپیزودیک همچنین به وضعیت اسفبار خانواده هایی می پردازد که آرزوی بچه دار شدن دارند.

دیدگاهتان را بنویسید