سرپرست شرکت افق تامین انرژی توس منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر افتخاری مدیرعامل هلدینگ انرژی شستا، احمدرضا دشتی به سمت سرپرست شرکت افق انرژی توس منصوب شد.

سرپرست شرکت افق تامین انرژی توس منصوب شد

به گزارش روابط عمومی هلدینگ تامین انرژی، مراسم تکریم و معارفه سرپرست شرکت انرژی افق توس با حضور دکتر رضا افتخاری مدیرعامل هلدینگ تامین انرژی، مهندس

دکتر رضا افتخاری مدیرعامل هلدینگ تامین انرژی ضمن قدردانی از زحمات راشد نستر ناظر سابق شرکت افق تامین انرژی، تلاش نیروهای انقلابی و متخصص این شرکت را مثال زدنی دانست و مشکلاتی از جمله وجود دارد. تامین قطعات مورد نیاز و تامین نقدینگی تا کنون ایجاد خللی در جدیت و تلاش کارکنان نیروگاه توس برای خدمت رسانی به مردم.

مدیرعامل هلدینگ تامین انرژی همچنین با اشاره به تجربه مهم و ارزشمند احمدرضا دشتی گفت: پیش بینی می شود در دوره مدیریت آقای دشتی، این شرکت در اسرع وقت در بورس عرضه شود. مقدار برق تولیدی با هجوم نقدینگی و مدیریت بهتر نیروگاه و افزایش بهره وری افزایش خواهد یافت.

خبر مرکزی

حمدیمهر یکی از اعضای هیئت مدیره هلدینگ تامین انرژی ضمن قدردانی از زحمات جناب آقای پرستار گفت: با توجه به ظرفیت و پتانسیل مهندس دشتی به عنوان مدیر با تجربه در صنعت برق کشور، قطعا این شرکت در مسیر پیشرفت قرار دارد. راهیابی به اهداف تعیین شده و خط مشی مشخص شده در هلدینگ تامین انرژی، حرکت و موجب رشد و پیشرفت مجموعه خواهد شد.

لازم به ذکر است مهندس احمدرضا دشتی بیش از 2 دهه سابقه مدیریت در صنعت برق به ویژه نیروگاه های دماوند، یزد، همدان، هرمزگان و … را در پرونده خود دارد.

  مجلس وعده داده است که خودروهای بالای 25 هزار دلار وارد کشور نشوند

دیدگاهتان را بنویسید