سروش رفیعی پرسپولیسی شد سروش به پرسپولیس بازگشت

به نظر می رسد انتقال است سروش رفیع پرسپولیس تمام شد و این هافبک خلاق برای سومین بار پیراهن پرسپولیس را بر تن خواهد کرد.

شاید جدا شدن از تیم بزرگی مثل پرسپولیس در مقطعی و بازگشت به آن تیم معقول به نظر برسد و این اتفاق بارها برای بازیکنان مختلف افتاده است، اما یک بازیکن می تواند در سه مرحله مختلف برای تیم بزرگی بازی کند که شانس آن بازیکن را می خواهد. ، روند باشگاه و البته جو هواداران.

پرسپولیس در فصلی که کمبود هافبک بازیگوش را برای چرخاندن توپ در میانه میدان احساس می کرد، قهرمانی را از دست داد تا دوباره ذهن ها به سمت سروش رفیعی معطوف شود.

سروش رفیع پرسپولیس می شود

سروش رفیع او در بین هواداران پرسپولیس از محبوبیت بالایی برخوردار است و در دو فصلی که پیراهن شماره 7 پرسپولیس را بر تن کرد، دوران حضورش در این باشگاه زیاد دوام نیاورد. در لیگ شانزدهم در زمستان پرسپولیسی شد و پس از قهرمانی راهی لیگ ستارگان قطر شد اما پس از یک فصل حضور در الخور به پرسپولیس بازگشت.

بازگشت او آنطور که انتظار می رفت پیش نرفت و این بازیکن در لیست مازاد کالدرون قرار گرفت و سپس در شاههدو و سپاهان بازی کرد. اما بار دیگر این فرصت را پیدا کرد تا برای پرسپولیس بازی کند.

شرایطی وجود دارد که یحیی گل محمدی او را در سبد تابستانی خود در این فصل قرار داده است. سروش رفیع او در پایان قراردادش مشکلی برای پرسپولیسی شدن ندارد و باید انتقالش تمام شده تلقی شود.

مدیران پرسپولیس در پایان اردوی تیم ملی منتظر بازگشت او از قطر هستند تا با این بازیکن 32 ساله شیرازی قرارداد همکاری رسمی امضا شود.

  علائم کم خونی در مردان چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید