سرور تمیز؛ یکی از جانبازان صداوسیما درگذشت

سرور پاکشان گوینده پیشکسوت رادیو صبح امروز بر اثر ایست قلبی دارفانی را وداع گفت.

به گزارش شبکه رادیویی ایران، نصرت الله علیمی همسر مرحوم سرور پاک نشان با تایید این خبر گفت: پاکشان در سال 1322 در شاهرود به دنیا آمد. او تا به امروز برنامه های مختلفی از جمله «گل ها»، «فرهنگ و مردم»، «خانواده»، «علم و زندگی» و بسیاری برنامه های دیگر را اجرا کرده است و همیشه از رادیو به عنوان زندگی یاد می کند.
عزیزم.

وی خود شاعر و پژوهشگر علم و ادب ادامه داد: سرور پاکنشان گوینده پیشکسوت رادیو معتقد است که گوینده باید مسیر خود را انتخاب کند و ببیند در تلویزیون یا رادیو موفق تر است و در حوزه ای که معتقد است کار می کند. او موفق تر است

اما حاضر به حضور در رادیو و تلویزیون نشد. او معتقد بود تلویزیون همیشه برای خیلی ها رسانه جذابی بوده است، اما من شخصاً علاقه ای به کار در تلویزیون نداشتم و معتقد بودم گوینده رادیو همیشه باید یک غریبه داشته باشد تا حرفش تاثیر بیشتری بگذارد.

وی ادامه داد: پاکشان معتقد بود که تصویر می تواند به جای گرفتن پیام، ذهن مخاطب را منحرف و به سمت مسائل حاشیه ای سوق دهد. استتار بلندگوهای رادیویی سوال جالبی است.

او خودش هرگز در تلویزیون ظاهر نشد، زیرا فکر می‌کرد این کار باعث شکستن مخاطب می‌شود. اگر گوینده ای متوجه شود که حضور در تلویزیون برایش بهتر است، این کار را می کند، اما بسیاری از گویندگان پس از حضور در تلویزیون به رادیو بازگشته اند.

  شگفت انگیزترین خودروهای سال 2021

همسر مرحوم پاکشان گفت: گمان می رود مرحوم پاکشان در بهشت ​​زهرا از هنرمندان به خاک سپرده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید