سرقت مرگبار از طلافروشی در خانه آبادنو

445308 888 خبر مرکزی

فرمانده انتظامی تهران از کشف یک فقره سرقت مسلحانه دیگر از سارقان مسلح در منطقه هانی آبادنو خبر داد.

سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: دهم خردادماه سال جاری در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه در منطقه هانی آباد، اما رسیدگی به این پرونده توسط تیمی از کارآگاهان اداره یکم آگاهی تهران بزرگ در دستور کار قرار گرفت. . کارآگاهان دریافتند دو متهم با اسلحه کلاشینکف و چکش وارد شیشه فروشی شده و نزدیک به دو کیلوگرم طلا به سرقت برده اند.

وی در ادامه با بیان اینکه سارقان در جریان این سرقت مسلحانه 30 گلوله شلیک کردند گفت: 3 نفر از شهروندان که پس از سرقت مسلحانه قصد داشتند از فرار متهمان جلوگیری کنند مورد اصابت گلوله قرار گرفتند که متاسفانه در این حادثه یکی از آنها کشته شد.

رئیس پلیس آگاهی تهران گفت: سارقان توسط پلیس و غیرنظامیان دستگیر شدند.

ولی پور گودرزی گفت: کارآگاهان یکم دریافتند متهمان از مردی در مشهد کلاشینکف خریداری کرده و یک دستگاه موتورسیکلت را از ورامین به تهران برای ارتکاب سرقت منتقل کرده اند. در ادامه تحقیقات متهمان به دو فقره سرقت مسلحانه در استان تهران و شهرستان پرند به جرم خود اعتراف کردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: متهمان برای کشف جرایم احتمالی در کنار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی هستند و تحقیقات ادامه دارد.

حدود ساعت 21 روز سه شنبه 11 خرداد 1401 سرقت از یک طلافروشی در محله هانی آباد به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام شد که وی دارای این طلافروشی بود که با تلاش پلیس خنثی و دستگیر شدند.

  حمید جبلی; آقای همیشه فیلم جذابیه

دیدگاهتان را بنویسید