سرخپوشان تبریزی به دنبال جذب ملی پوشان هستند

باشگاه تراکتورسازی وقتی چهار سال پیش خصوصی شد، با استخدام سه کاپیتان تیم های ملی، بازار تابستان را شوکه کرد. اشکان دژاگه، مسعود شجاعی و احسان حاج صفی سه بازیکن سرشناس تیم ملی بودند که سرخ پوشان در اولین فصل خصوصی سازی خود به خدمت گرفتند. پس از جدایی چهره های یاد شده و ملی پوشان دیگری مانند هانسده، این روند در دو سال اخیر کاهش یافته است اما باز هم تراکتوری ها برای جذب ملی پوشان در فصل جدید تلاش می کنند.

پس از انتصاب سرمربی، گمانه زنی ها درباره لیست خرید تراکتور شدت گرفت. در این چند روز نام های زیادی به عنوان گزینه های خرید تراکتور مطرح شد. با این حال، قرمزهای فوتبال آذربایجان به طور رسمی هیچ دستاوردی برای افزایش گمانه زنی ها و شایعات منتشر نکرده اند.

سرخپوشان تبریزی به دنبال جذب ملی پوشان هستند

باشگاه تراکتورسازی به موازات نهایی شدن قرارداد بردیف صحبت هایی با چند بازیکن صورت گرفته که در روزهای اخیر با توجه به خواسته های سرمربی جدید این صحبت ها جدی تر شده است. منابع نزدیک به باشگاه تراکتورسازی می گویند نام چند تیم ملی در لیست خرید قرمزها وجود دارد و تراکتورسازی علاوه بر دو موردی که پیش از این شنیده بودیم، گزینه های دیگری را نیز بررسی می کند.

از سعید عزت الله و کریم انصاری فرد به عنوان اعضای لیست خرید تراکتورسازی نام برده می شود که از هفته گذشته اخباری مبنی بر مذاکره با آنها منتشر شده است. گفته می شود تراکتور تمایلی به بازگرداندن محمدرضا حنزاده ندارد. این باشگاه در مورد احسان حاج صفی نیز همین نظر را دارد و باید دید در نهایت چند نفر از این گزینه ها تا عقد قرارداد با تراکتورسازی پیش می روند. جالب اینجاست که در بین بازیکنان مذکور تنها عزت اللهی پیش از این پیراهن تراکتوری نپوشیده است.

  چگونه از حیوانات خانگی در خانه نگهداری کنیم

دیدگاهتان را بنویسید