ستاره معروف پیشنهاد هنگفت تیم های عربی را رد کرد

با اعلام باشگاه ناپولی، دریس مرتنز پس از 9 سال از این تیم جدا شد. با وجود پیشنهاد ناپولی برای تمدید قرارداد، مرتنز کاهش دستمزد از 4.5 میلیون پوند به 2.5 میلیون پوند را نپذیرفت و به همین دلیل دو طرف با تمدید قرارداد موافقت نکردند.

بر این اساس روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت تایید کرد که آینده مرتنس خارج از ایتالیا خواهد بود زیرا او قصد ندارد در باشگاهی غیر از ناپولی در لیگ ایتالیا حضور داشته باشد. این بازیکن 35 ساله در عین حال از سه تیم قطر و عربستان پیشنهاداتی دریافت کرد اما به دلیل اینکه می خواهد برای سومین بار با تیم ملی بلژیک در جام جهانی حضور داشته باشد آنها را رد کرد. بازی فصل آینده با پیراهن تیم اروپایی به میدان خواهد رفت

ستاره معروف پیشنهاد هنگفت تیم های عربی را رد کرد

این روزنامه معتبر ایتالیایی اسامی باشگاه های عربستانی و قطری که با مرتنس وارد مذاکره شده اند را فاش نکرد، اما اشاره کرد که این بازیکن 35 ساله می خواهد حداقل یک فصل دیگر بازی کند. گفتنی است دریس مرتنز از سال 2013 در ناپولی حضور داشت و در 397 بازی 148 گل به ثمر رساند و بهترین گلزن تاریخ این باشگاه شد. علاوه بر این، مرتنس دو بار کوپا ایتالیا و یک بار سوپرکاپا را با ناپولی به دست آورد.

  3 روش کاربردی برای کاهش درد مفاصل

دیدگاهتان را بنویسید