ستاره استقلال از ایران رفت

در آخرین روزهای فصل گذشته مقابل شهر خودروی مشهد بود عارف غلامی مدافع جوان آبی پوش پایتخت مقابل فرهاد مجیدی سرمربی تیم از ناحیه رباط صلیبی آسیب دید. استقلال او یکی از بازیکنان مورد نظر خود را برای تشکیل تیم قهرمانی از دست داد اما این بازیکن در بهترین زمان از مصدومیت رهایی یافت و توانست در روزهایی که کادر فنی استقلال با جدایی اجباری سیاوش یزدانی و محمدحسین روبه رو شد، به بازسازی خط کمک کند. مرادمند حفاظ آبی داری.

بزرگ، اما یکی از بازیکنان استقلال احتمال می رود او در پایان فصل قراردادش تمام شود و حالا با پیشنهادات سه کشور امارات، قطر و پرتغال مواجه شده است که می تواند راه او را از فوتبال ایران جدا کند.

در ادامه پست هایی که غلامی در صفحه اینستاگرام خود درباره موتورسواری منتشر کرده است، این عکسی که مشاهده می کنید، ضربه مدافع استقلال در فرودگاه و یک ساعت قبل از ترک ایران است. او این سفر را برای مذاکره با تیم هایی که او را می خواهند انجام داد و باید دید این سفر برون مرزی چه تاثیری بر آینده مدافع میانی استقلال خواهد داشت.

البته غلامی در ایران از سه تیم استقلال، سپاهان و گل گهر نیز برای امضای قرارداد دریافت کرده است تا در آستانه شروع لیگ بیست و دوم منتهی به جام جهانی کار آسانی در انتخابی نداشته باشد.

البته گلامی 25 ساله که یکی از بازیکنان مورد علاقه اسکوچیچ به حساب می آید، یکی از بازیکنان ثابت اردوهای ملی است و شرایط خوبی که در استقلال دارد می تواند او را مجبور به ادامه همکاری با پوشان آبی پوشان کند. سرمایه در سال منتهی به جام جهانی.

  اسامی نامزدهای نهایی بهترین بازیکن سال فیفا اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید