سایپاشاهین در اولین ارزیابی کیفی چهار ستاره شد

همزمان با انتشار گزارش شرکت تضمین کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)؛

شاهین محصول گروه خودروسازی سایپا در اولین ارزیابی کیفی چهار ستاره وارد لیست محصولات رتبه بندی شده توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران شد.

سایپاشاهین در اولین ارزیابی کیفی چهار ستاره شد

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش سایپانیوز، در جدیدترین گزارش منتشر شده توسط شرکت ایرانی کنترل کیفیت و استاندارد (ISQI) با تست های انجام شده در قسمت های مختلف سایپا شاهین از جمله سیستم تعلیق و فرمان، موتور و گیربکس، ترمز، تجهیزات برقی، دکوراسیون داخلی و خارجی، بدنه، رنگ، صداهای نامتعارف و نفوذ آب، این خودرو موفق به کسب چهار ستاره کیفیت شد. .

کسب چهار ستاره کیفی توسط خودرو شاهین در حالی انجام شد که این محصول گروه سایپا ابتدا مورد آزمایش قرار گرفت و با کسب این چهار ستاره وارد لیست محصولات ارزیابی شده توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران شد.

با توجه به توانمندی ها، تجهیزات و گزینه های منحصر به فرد شاهین در بین محصولات داخلی و افزایش کنترل کیفی شاهین و ارتقای کیفیت قطعات و فرآیندهای ساخت و مونتاژ این محصول، تردیدی در ارزیابی های آتی با بهبود نتایج کیفی و کسب نتایج آزمایشی بهتر، این جایگاه را ندارد. در بین محصولات تولید داخل حفظ و ارتقاء خواهد یافت.

تولید محصولات سطح شاهین با طیف وسیعی از تجهیزات و آپشن ها در روز جهانی که در هیچ یک از خودروهای داخلی خود وجود ندارد، در شرایط سخت تحریم های بین المللی و محدودیت های تامین قطعات و مواد اولیه مورد نیاز تولید از جمله موفقیت و دستاوردهای گروه خودروسازی سایپا اتفاق می افتد.

  Quel est le plus grand hôtel de Las Vegas?

دیدگاهتان را بنویسید