ساپینتو مانع از بازگشت شورشیان به استقلال شد

محمد نادری یکی از نام های آشنا در بین هواداران است تیم استقلال تهران او برای بازگشت به آن تیم در پنجره نقل و انتقالات امسال در نظر گرفته شده بود، اما هنوز مقصد بعدی خود را به عنوان بازیکن آزاد مشخص نکرده است.

پیش از انتقال سجاد شهبازادا به استقلال به عنوان اولین خرید این تیم، محمد نادری یکی از بازیکنان مورد علاقه باشگاه در آستانه معرفی جانشین فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی جدید مشخص شده بود.

علاقه استقلالی ها برای آوردن بازیکن فصل گذشته به تیم آلتای اسپور ترکیه کاملا درست بود. او پس از حضور در بازار به عنوان بازیکن آزاد، تماس هایی از باشگاه دریافت کرد، اما پاسخ او به این علاقه مثبت نبود.

در واقع نادری که پیش بینی می کرد از خارج از کشور پیشنهادهای بهتری دریافت کند، پس از یک فصل در بازگشت به استقلال تردید داشت و به همین دلیل حاضر به همکاری مجدد با قهرمان ایران نشد. نکته جالب برای سرمربی جدید این تیم.

با معرفی ریکاردو ساپینتو به عنوان سرمربی جدید، فعالیت نقل و انتقالات استقلال با جدیت بیشتری دنبال شد و همچنین با تمدید قرارداد بازیکنان فصل قبل، بازیکنان جدیدی نیز به خدمت گرفته شدند. در حالی که استقلال هنوز یک وینگر چپ به خدمت نگرفته و امیرحسین حسین زاده به عنوان بازیکن متخصص در آن پست مطرح شده است، ساپینتو با بازگشت نادری مخالفت کرده است.

سرمربی آبی ها پس از بررسی عملکرد این بازیکن در فصل گذشته و اقدامات او در برابر پیشنهادی که از باشگاه دریافت کرده، تمایلی به جذب این بازیکن نشان نداده است. هرچند نزدیکان نادری سعی کردند او را با استقلال ارتباط دهند، اما از آنجایی که او مشتری عمده نقل و انتقالاتی نداشت، ساپینتو روی نظر او ایستاد و از هرگونه بحث و مذاکره در این راستا جلوگیری کرد.

  استرس را با چند گیاه کم کنید

ساپینتو مانع از بازگشت شورشیان به استقلال شد

استقلالی ها موفق به تمدید قرارداد ابوالفضل جلالی در پست دفاع چپ شدند و جعفر سلمانی با توجه به قراردادش در این تیم باقی خواهد ماند. به نظر می رسد برنامه این تیم پس از بازگشت از اردوی ترکیه، جذب یک خارجی در پست جناح چپ است که به زودی اقدامات جدی تری در این راستا دنبال خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید